bugün

yeni gelmiş çıtır bir yazar. hoş gelmiş.
yararlı entryler girmesini dileriz.
afyonkarahisar devlet hastanesinde bir odanın giderlerini karşılamış, iyiliksever yazar. hafta sonları pamuk helva satarak çocukların gönlünü kazanan yazar.

hoşgelmiş.
(bkz: #13555049)

hagi ile alex'i kıyaslamaya gerek dahi duymayan muhteşem yazar.

sebebi ise şu; hagi fenerbahçe'ye sadece 1 gol atmış, o da penaltıdan.

(bkz: bunlardan çok var)

(bkz: seri üretim)
bedelliyi savunduğum için şahsım için sosyal adaletsizilği savunan yazar demiş kendisi. sosyal adalet için ne yaptığını merak ettiğim yazardır ayrıca? sosyal adaletten bahsettiğim zaman komünist ve bölücü damgası yiyorum ben haberi var mı acaba kendisinin, bunun için ne kadar uğraştığımı biliyor mu ? bilmiyordur doğrudur... çünkü sadece bir entry me bakarak böyle bir karara varan bir insanın bunu da bilmesi güç.

bu ülkede bazıları, sosyal adaletten bahseden insanları astı yıllar önce bölücü komünist diye. ama şimdi birden bire sosyal adaletci oldu hepsi. enteresan bir milletiz dedim ya. ulaşamadığı ciğeri mındar eden tiplerdeniz.

bu tıpkı şey gibi ; tipik türk toplumu zihniyeti, bakire olmayan kızla evlenmez ama evlenmeden önce bakirelik bozmak için kız arar.bacıma bakmasınlar ama ben başkasının bacısına bakayım zihniyeti.

evet dostum sosyal adaleti herkesten fazla istiyorum bu ülkede. herkesin eşit şartlarda yaşamasını istiyorum. ben ne sağcı ne solcu ne de ulusalcıyım. ben doğrucuyum ne doğruysa benim için o makbüldür. doğruya doğru yanlışa yanlış derim. meydanda nara atan içi boş milliyetcilerden değilim, atatürk'ü kullanan boş kemalistlerden de değilim. Dini kullanarak siyaset yapan yobazlardan hiç değilim.
hafif kırıktır.
(#17840907) yorumlarına pek dikkat etmeyen yegane yazardır.
(#18997791) Cuk.*
"Fenerbahçe ile alakasız birşeyler yaz be kardeşim" diye isyan ettiğim yazar. Hayır çoğu tespiti de yanlıs ve alakasız. * *