bugün

yeni bir nickle geri döneceğinden eminim.
Sözlükte ilk açık oy aldığım birkaç yazardan birisiydi. Ne bileyim seviyodum kendisini. Yazık olmuş.
mevzu nedir, neden bu kadar üzerine gidildi bilmiyorum ama ne olursa olsun kendisine yapılanı doğru ve etik bulmuyorum.

adam çaylak oldu, cevap veremeyeceği bilindiği halde arkasından bi sürü atıp tutuldu. silik oldu -ki kendi isteğiyle mi oldu onu da bilmiyorum- halen arkasından atıp tutuluyor.

düşmanın bile mert olanı makbul derler atalarımız. bu yapilana da sirtindan vurmak derler kusura bakmayin. adam kendini savunamadi bile burada, çünkü yazma yetkisi elinden alınmıştı.

sizler, bi adamı sırtından vurdunuz beyler! kimin ne kadar adam olduğunu artık tartismayin derim.
Cevap vermedikçe niye çatlıyosunuz anlamıyorum ki.
görsel
sözlüğün aleyna tilkisidir.
Bir gariptir.
Bi dedikodu timi var 2-3 farklı grup. onlar bi yuvada toplaşıp gelip bana sararlar. Sonra ben onların inlerine girerim, kaçışırlar. Sonra dedikoduları etrafa yayıp kalabalıklaştıklarını gördüğüm zaman ben baskın yaparım falan.

Bunları gören sözlük ahalisi de kimi zaman sever kimi zaman sevmez.
iyidir hojdur.
Yavrummm seni kimler betmen yaptı. Zall'ın mallığının kurbanı mı oldun sen. Yoksa meşaz kutunu patlatıp yeni ifşa kurbanı mı yapacaklar seni.

Bi de bula bula betmen'i bulmuşlar, bu ne utanç.
https://m.uludagsozluk.com/u/betmen/

Yıkılan pkp gururunu yerle bir edenlerden intikamını alacağım. Evet.
gün gelecek herkes 15 dakikalığına ünlü olacak.