bugün

tadı o kadar güzel değildir.
ya uzman kalp cerrahıyım, iyi de bir maaşım var ama şu cipsin fiyatını görünce içimde bir çocuk ölüyor ya, 12 tl nedir arkadaş. harikasın, çok iyi cipssin ama ocak söndürüyosun be birader. 12 tl lan, 2 tane pringles evden hastaneye taksiyle gidiş fiyatıma tekabül ediyor ki öyle çok yakın bir yerde değil hani. ulan 12 tl cips mi olur....
Müthiş ekonomimiz sayesinde tekrar zengin yiyeceği haline gelmiştir.
Affedersiniz, kötü kelimeler etmek istemezdim ama fiyatı "fakirlere" dert olmuş cips.
Çok lezzetli fakat sağlıksız, hem fakirsiniz hem de pringles yiyip kilo almak, dengenizi bozmak istiyorsunuz. Bırakın da Hayatınızda bir şeyler iyi gitsin.
fena bağımlılık yapan, bir oturuşta bitirmeden bırakmanın imkansız olduğu kalori yapıcı. 2-3 kişi birleşip almak hem sağlıklı hem ekonomik olur tek başına almayın sakın zaten 12 lira olmuş amk açık ve net.
Fakirler yemesin amk.
Yaşam standartı resmen. Sanki rafda bakması bile parayla gibi geliyor..
Fakirlerle zenginleri ayıran belirleyen bir bariyer, bir kıstas adeta..

Altı üstü cips amk bu kadar pahalı olmamalı*
100 gram standart cipsin 5 lira olduğu yerde 165 gram pringles 12 lira. tamam pahalı ama abartıldığı kadar değil. aradaki fark ise (bkz: pringles sourcream onion) için değer.
bu cipsi görünce aklıma şüphesiz o geliyor (bkz: cem uzan)..
bir neslin cem uzan sayesinde tanıştığı havalı patates cipsi.
sirkelisini denemek istediğim cips. ya beğenmezsem diye alamıyorum, boru değil 12 lira büyük kumar.
Bir devrin çocukluğunun zenginlik sembolüdür. Aynı zamanda kolun inceliğini test eden cips kutusudur.
Koyu yeşil kutudaki peynir-soğan aromalı olanı favorimdir. Çok lezzetli bir uyumu var. Nedense her yerde bulamıyorum. ikince tercihim barbekü soslusu.
cem uzan sayesinde üç kuruşluk gazete yanında promosyon verildiği dönemde tadına baktığımız çok pahallı patates sıçmığı cipsimsi şey.
Gramajı küçültülüp fiyatı arttırılan harikulade patates cipsi.
Şöyle bol acılısından almak istiyorum ama içinde ne idüğü belirsiz katkı maddeleri var, düşününce vazgeçiriyorum. Ulan bıyıklı dayı az pişkin değilsin hee. Sırıtıyor sarı bıyığıyla kerata.
sayın cem uzan'ın ülkemize kazandırdığı bir değerdir. içinde %70 hava olmayan cips gibi cipsdir. tadı güzeldir, kalitedir. birçok çeşiti olsada en güzeli orjinal tadıdır. biranın yanında çok güzel gitmesiyle beraber sade de tüketilebilir. teşekkürler cem uzan.
hahahaha star gazetisi ilk çıktığı zaman 1 liraya pringles veriyordu.

Edit: bebeler bilmez.
indirime girmiş her yerde 8 taale.
En güzeli kardeşle yenilenidir. Yalnız Başına sarmasa da depresyona iyi geldiği tarafımca ispatlanmıştır. Turuncu paket favorim.
fiyatından habersiz 3paket alınca kasada başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü, evde herkes için hazineydi kimse yemeye kıyamadı.
Eskiden bayatlamazdı. Şimdi hemen bayatlıyor. Seni bile bozdu zaman. Evet.
Yılbaşında istenen satışlar olmayınca her yerde 8 liraya düşen cipis.

12'ye 15'e geçiremediler. Elde patladı.
birayla, sirkeli olanı makbüldr.