bugün

Zamannında sanal bebek ölmedin diye gece alarm kuran benim severek oynadığım oyun kendileri. Inş minik alien ımı üniversitelere gönderdiğim günler de gelecek.

Inanılmaz bir analık içgüdüm var.
bir my talking tom değildir.
appstore da paralı olan patates besleme oyunu.
Ozlemisim keratayi oyunlari eglenceli.
Yemeyip yedirdigim, icmeyip icirdigim oyun karakteri.
Polat alemdarin olumsuzluk sifresi verdigi.bok
Telefonuma ınmeyen , baskalarında gorup ayy ne dandık sey dedıgım oyun .
Bır zamanlar sanal bebek vardı onu hatırlatır.
sanal bebek.

minnak tatlı bir sey.

yükleyip oynuyorum sıkılınca siliyorum sonra birinde görünce bida yüklüyorum.

ölümsüzlügü bulmus öyle diyola.
yeni nesil sanal bebektir. bir türlü ölmek bilmez. bir hafta girmeyin (ya da 4-5 gün) ağzında kol kadar ateş ölçerle, gözleri büyümüş bir halde bulursunuz onu. yinede tatlıdır.
Oyun içi oyundan olsa gerek arada girilip oynanan sanal bebek. Nedense ölmüyor. Günlerce, aylarca ilgilenmeyin yine de bir şey olmaz.
Gece gece play'de rastlanilip indirilen oyun. Bebek bakiciligi yapiyorum simdilik. Umarim turk isidir biraz. Buyusun kariya goturecegim daha pou'yu.
çok sacma bir oyun bence bir b.ku beslemek ne anlamsiz...
oyun içinde oyun olan oyun. *
sanal bebek oyunu olmasının yanında içindeki çeşitli oyunlarla para kazanıp pou ya çeşitli kıyafet odası için dekor vb. alabilirsiniz.
sanal bebeğin yeni versiyonu.

20 leveldan sonra bırakın iti, hayatın gerçeğini öğrensin. eşek kadar oldu hala kendi yemek yiyemiyor.
pikselleri sayılan sanal bebek oyuncaklarımızın akıllı telefon uygulaması olarak uyarlandığı renkli akıllı telefon uygulaması. Ek özellikleri olsa da 2000'li yıllarda oynadığım sanal bebeklerin yerini tutmaz.
çok tatlı bir oyun. yalnız keşke kolları olsaydı poucağızın böyle biraz mal gibi.
yeni bir flappy bird vakasına neden olacağa benziyor. biz şimdiden rezervelerimizi alalım.

(bkz: değerlenecek buralar)
Yedeklemeyi unutup ro(ot)-(m) attığım telefonda oynadığım oyun.
sanal bebek bakma olayını çok seven biri olarak bu oyundan henüz bir şey anlamadım. çözdükten sonra keyifli olabilir.
tabi gerilip silinmezse.
nerede eski sanal bebekler.

edit: az önce arabada yarıştırdım arabadan uçurdum şerefsizi. sanırım artık silmeliyim. *
bugün otobüste, yemeği ağzına sürükleyip yedirme sesini çıkardım. kimse benle ilgilenmedi.
lumialara pou yerine mou adlı kardeşi gelmiştir.
bir yılbaşı donu almanın 10000 altına patladığı oyun, zikecem belasını da... baba yüreği kıyamıyor işte...
2 defa yükleyip, ikisinde de ilgilenemediğim için üzülüp sildiğim oyun. Bir nevi sanal bebek, ama o gözleri bir bakıyor açken, doyunca seviniyor falan. Büyük sorumluluk.
Bıkac gün yemek yedirmeyi unutunca gözlerinin felan titrediğini gören annemin "yavrum hayvana eziyet etme yazık, Bakamıyosan bırak" dediği zamane sanal bebek.
allahın belası ölmüyor da. böyle şebelek de bir şey insan üzülüyor, kıyamıyor.

edit: annem lvl'e bakıp '40 yaşında adamı sen mi doyuruyorsun bi de ' dedi. büyük tespitti şimdi.