bugün

Cahil ve fazla egitimsiz birine gore cok konusuyor, buyuk iddialarda bulunuyor.
hakaret etmeyi sadece kendisine hak gören dangalaklara el sallayan şahsım.

bir de kaçak sperm olarak dünyaya gelmiş bir takipçisi var, biri gelip de şahsımla ilgili ne dese çıkıyor aradan.

e bi siktir git ama güzel kardeşim.

buradan düğün şarkıcıları gibi sesleniyor ek olarak;

"sayın davetliler, piçlerinizi alın şu pistten amınakoyim."

hadi canlarım, naş...

edit: şaka yapıyorsunuz di mi lan?
sırf kiz tavlamak için binlerce yıldır cevabı bulunamamış boş felsefik geyikleri kullanan boş yazardır. ayrıca kendisi. dulmuş.

zirvede taniıştığım tatlı yazar. xd
kendisi duldur.dul fantezisi olanlara duyurulur.
Sırf ibnelere malzeme çıkmasın diye önce kız tavlayıp sonra felsefe yapan şahsım.

Misafirler biraz ani olduğu için ve bazı kurt postlulara kurdun kim olduğunu hatırlatmak için pek çok yazarla doğru düzgün muhabbet edememiş olmaktan üzüntü duyan şahsım.
her işin altından kalkabilecek potansiyele sahip yazar.
koy bunu obamanın koltuğuna dünyayı yönetmezse şerefsizim **
çok babacan bir abimizdir anlatmaya kelimeler yetmez.*
küs olduğumuz şahsı. eskiden şiir denemelerini önce bana gönderirdi. hiçbir bağımız kalmamış meğer. **
başkan bir daha ki sefere büyük ada'da zirve yapalım dediğim güzel insan.

ilk karşılaştığımızda önce bir şoka uğradı ben öyle yakın davranınca sonradan o da alıştı bu tavrıma. güzeldi güzeldi dün akşam. yine görüşek hafız lafın belini kıralım. napalım angara havasını duyunca hoppa kalkıyoruz hemen kanımız kaynıyor götümüzde kurt var hafız net.
tecrübeleri üniversitede ders diye verildikten sonra memeleri de itina ile ellenmeli.
Yenir ki bu.

adam bildigin abi kardeş baba can ciger dost.
Adam harbi baba cikti e bizede onun patron cocugu olmak düştü... Zirve mekanina girdik baktim orda cool bi adam oturuyor ilk basta Sözlüğün sahibi falan sandim öyle bi asalet... * kendisini tanidigim icin gerçekten cok mutlu oldugum bi insan, ogutleriyle olsun sohbetiyle olsun iyi ki varsin abi bu sozlukte.
sönümlenmeyen muhabbeti, bitmeyen konuları olan insan sakin sakin dinlettiriyor kendisini. ama hafızasını o kadar övemeyeceğim*
(bkz: amca sana baba diyebilir miyim)
otur sabaha kadar sohbet et yazarı kendisi.
“Hava kararmıştı
Yağmur yağıyordu
Dudakları sımsıcaktı
Elleri üşüyordu
Bir öptüm
Bir daha öptüm
Kimseler görmedi öpüştüğümüzü
Yağmurdan başka
iki gözüm çıksın
Şimdi ne zaman yağmur yağsa
Utanıyorum.”
Tavlada kendilerini 2 mars 1 düz ettiğim yazar.

Hacım o tavlayı kolunun altına vermicektim.
Tavla adlı oyunda güzel yenilen şahsım.

Oyunun adı ters geliyor bi kere bana.*
yürü git lan kafam şişti derse şaşırmayacağım yazar, demez ama demesin de zaten.. *
sevmedim bu yazarı. ölsün. evet.
Ölümü sevgisizlikten olacak şahsım.

Gebersin bu poisonx denen amcık beyinli, sik düşünceli yazar. Zerre üzülürsem adam değilim. Ölmek dışında beklediği yok kimseden.

Bi de doğum günü planını şukela buldu gene, belirtmek istedi.
kezbanlara benzer bi ego patlaması yaşayan yazar.
(#21354011)
berkecanlara benzer bir ego patlaması yaşayan yazar.

(#21354011)
*
Pes 2013 de elime vermistir bu abimiz. O galatasaraydi ben real madrid, bi nevi öc aldi sanalda. He ama belirteyim sana 5 aticam diyodu 1 tane atti anca öyle yani. *
bambaşka bişey lan. ne ana gibi, ne baba gibi. ne de kuzen gibi. abi gibi belki. ama ben bir abiyim, bir abi gibi de değil. çok daha fazla, çok daha öte bişey. en çok ihtiyacın olan şeyin iki yudum daha bira olduğunu fark edebiliyor, fonda çalan müziğe bakarak. fark etmek ne ki lan, al diyor bu sana iyi gelecek eminim. veriyor elindeki şişeyi direk. bunu yapabilecek pek insan olmuyor hayatımızda. galiba epey bir şanslıyım, adam burnumun dibinde basbayağı. eksin olmayasıca.