bugün

yeni bir yazar, hoşgelmiş sefalar getirmiş.

gözümün önüne, elektronik mağazasından baldızına plazma televizyon gönderen kişinin eşinin, kardeşine telefonda hararetle sorduğu bir soru gibi geldi bu.

+ plazmayı taktı mı oğlanlar?
- taktılar taktılar, cam gibi gösteriyor maşallah.

dostum, nick altının ilk entrysini böylesine saçma bir tanımla süslemek istemezdim ama aklıma geldi n'apim.
Hoşgelmiş yazar.
inşallah kızdır.
gece gece lebron james fanı olmanın liselilik olduğunu iddia ederek güldürmüş olan yazar. sanırım lebron james ile ilgili bazı anıları vardır ya da nba konusunda zerre kadar bilgisi yoktur.

son bir ihtimal de ota boka liseli damgası yapıştıran inci sözlük yazarlarından biri olabileceği yönündedir. kendisine anlayacağı dilden şöyle seslenmek isterim.

(bkz: ölü taklidi yapın gider beyler)
(#21351533) twitter sayfasına tıkladığımda bir an melih gökçeğin profiline bakıyorum zannettim. caps lock tuşu açık kalmış yazar.
Numara vermeyince kezban diyen klasik sözlük yazarı.
döl yutmayı seven pasif bir gay sanırım.
özelden bir dolu küfür etmesinin sebebini de anlayabilmiş değilim.

- erkek misin?

sorusunun cevabından sonra geldi her şey.
Acaba kız mıdır niyetiyle bana sarmaya çalışıp sonra aslan diye hitap ettiğimde mahalle abisi diyip kendince ti ye almaya çalışan yazar.
Olmasaydı olurduk.
birazdan erkek olduğumu öğrenince ne yazacağını merak ettiğim yazar. aslında bunları yazdıktan sonra kızmışım gibi devam etse de devam edecekmiş kadar mal duruyor. şu mesajlar bitsin, donuzdasın bro..
karşısındaki kişinin düşüncelerine önem vermeyen fikirlerine körü körüne inanan bir yazardır.
(bkz: dur lan çekirdek kola alıp geliyorum)
o bir silik.
Neler donmus serhat yaa nin yeni muhatabi yazar.
Beyaz donlu videosu filan cikmasa bari.
Bugunde başkasının yerine plazmayı taktık çok şükür.
Böyle değildi sanırım.
Aklıma gel beni all videosundaki kadın geldi nedensizce.
Insanlar neden iki taraflı birbirlerini rezil ederler anlamam. Hakikaten rezilsiniz.
Alpersef2.
haha komik şeyler sizi.