bugün

bu plaza kızları genelen çakma gucci babet giyerler. ayaklarını vurur o dandik sert ayakkabılar. yamuk yumuk yürürler.
iş bankası iş kulelerinde en güzellerinin toplandığı kadınlardır.
küresel neo liberal etki ile kezban menşeili türk egosunun kimyasal tepkimesi sonucu ortaya çıkan mutant kişiliklerdir.
aşağıda yazdığım tespitlerin hemen hemen %70 doğrulukla geçerli olduğunu psikoanalizlerime dayanarak söyleyebilirim.

- alınan maaş lüks marka ve restoranlara yedirilerek heba edilir
- eğer güzelse artık insan değil insan üstü bir varlıktır, egolar kompresörle şişer ve diğer insanlara tepeden bakılır
- avrupadaki benzer pozisyonlarda çalışanlar doğallığını ve insanlığını korurken bunlar yarı tanrı şeklinde ortada dolaşır
(Çalıştığım firmanın yurtdışı lokasyonları ile kıyaslama yaparak yorum yapıyorum)
- kaporta avrupa olsa da şasi ve tüm altyapı kezbandır ani frenlerde savrulma yapar (evet özellikle böyle bir dil kullandım
hakediyorsunuz çünkü)
- evlilik, yemek yapma çocuk bakma bunlara göre 2. sınıf kavramlardır
- erişkin bir plaza kızı günde instagramda 10 paylaşım yapabilmekte ve 1000 TL/gün süratle harcama yapabilmektedir

efendim sakın bunlara bulaşmayın (cinsellik amaçlı birliktelikler hariç) evlenme amacınız varsa kariyeri çok olmayan ama
insalığını da kaybetmemiş insanlara bakın
aldatmayan kadın yoktur, plaza kadınları vardır.
Ev haliyle plaza halleri arasında dağlar kadar fark vardır, kanmayın.
cosmopolitan okuyan, sex and city dizisi tadında yaşayan kızlardır. onları düzecek şanslı erkekleri bekler hatta ararlar.
en azından bir tanesiyle güzel bir ayak fantezisi yaşamak istediğim kızlardır.
cuma dışarı çıkacaklarsa şu saatlerde kuaföre kaçmış olabilirler.