bugün

oynaması gayet zevkli olan 100 kişinin bir adaya atladığı ve loot yaparak hayatta kalmaya çalıştığı oyun. oyunda bir kaç tip oyuncu tipi var. bunları sıralayacak olursak birinciler salyalılar. bunlar en popüler yerlere atlayarak hızlı loot yaparak çatışamaya giren ve aimleri iyi olan tipler.

ikinci tipler araç bularak az loot ama uçaktan düşen kargoları kovalayıp rakiple karşılaştığında indiren tipler.

üçünü tipler ise benimde içlerinde bulunduğum kolsuzlar. * oyna daha yeni başladım 7 saatlik oynama sürem var. doğal olarak aimi çok çözemedim ayrıca adamların nereden geldiğini tam kestiremiyorum. durum böyle olunca yatıyorum:)) yatarak ilk 10 a da giriyorum ama bu çok sürdürülebilir değil gibi geliyor bana.
oynayan arkadaşlar varsa mesaj kutumu yeşillendirin de beraber takılalım. ikili ve dörtlü oyunlarıda denemek istiyorum hem sizden de bir şeyler kaparım belki.
Sürekli gelen güncellemelerle bıkkınlık veren oyun.
Son alıştığım oyun gerçekten harika ama keşke oyuna daha hızlı girse ve lag olmasa daha bi tadından yenmeZ.
fiyatı 69 tlden 46 tl ye düşmüş olan pc oyunu.

Edit: indirimin son günü 5 temmuz.
30 dk suren bir round icinde 20 dk item toplayip, 9,9 dk bir yerden bir yere hareket ettigin ve 0.1 dk catismaya girdigin sacma oyun.

Ben sevemedim, direkt sildim.

Ayrica cok kotu optimize edilmistir.
mobile ina beklerim. ilgilenen mesaj atsın.
30 dk lik oyun periyodunda 10 sn catisma yapmayi proluk zannedenlerin begendigi oyundur.

CS-GO, catisma suresi en kisa suren fps lerden biridir ama item toplamakla zaman gecirmez, random generate edilen kor noktalara gitmek icin dag bucak kosmazsin.

Konsept zevklidir ama asla competitive olamayacak ve zamanla oyuncu kitlesini kaybedecek oyundur. Cunku sacma.
En büyük sorunu sağlam bir sistem gerektirmesidir. Render işlemi çok yoruyor sistemi. Ultrada 70 fps aldığım oyun bir süre oynadıktan sonra high veya mediumda da aynı fpsi veriyor artma olmuyor. Çok garip bisey.
şu anda steam fiyatı %33 indirimle 46,23 TL olan oyun. Saldırın.
Hala sarıyorsa alıcam gta v le cs go ya alternatif olur ??
10 tl olursa alırım. Daha yukarısını vermem.
görsel
"Bilgisayarınız PUBG kaldırmıyor diye Fortnite'a muhtaç olmayacağınız günler için."

Saadet partisi bildirisinde adı geçmiş olan oyun.

Ulan beni mi gördünüz de yazdınız bunu. Cidden bilgisayarım kaldırmadığı için Fortnite veya emülatörlü pubg mobile oynamaktan yorulduk.

Oyunun değil de oyunu kaldıracak bilgisayarların ucuzlaması halinde alınacak oyundur.

Alttaki fotoğrafı da ağlayın diye koyuyorum.

görsel
an itibariyle voidu da 29 tlye satılan oyun. ölücüler kralı bildirdi.
Mobil oyununun daha sağlam olduğu ancak yine de pc üzerinden oynamanın ayrı bir zevk verdiği oyundur kendisi. Benim naçizane düşüncem elbette bir Counter Strike Global Offansive değildir ama yine de siz bilirsiniz. Konu,işleyiş güzel ama malesef oyunda o kadar bug var ki insan kahroluyor alkole düşüyor resmen. Bu arada tüm online oyunlar ile alakalı sorusu olan bana soru sorabilir arkadaşlar.

Edit : Neden eksi veriyorsunuz ki gerçekten anlamak zor sizi. Allahın belası bir oyun bir adet daha eksi verin bekliyorum *
(bkz: mal turnusolu)
Neden bu kadar abartıldığını anlamadığım oyun. Battlefield gibi şaheser tadında bir fps * oyunu varken bu tarz oyunların ( r6 siege, fortnite, cs go) abartılması saçmalıktır.

Cs go bile ruslar ve hileciler yüzünden bütün olayını ve anlamını kaybetti. Ve pubg tarzı oyunlar da cs go'nun alternatifi olmaktan başka bir halta yaramıyor artık.

Umuyoruz ki bu da, fortnite da tıpkı pokemon go ve minecraft gibi tarihe gömülür.

(bkz: Allahınız battlefield)
PlayerUnknown's Battlegrounds'a rütbe sistemi geliyormuş. sonunda aq ayda yılda bir giriyorum karşıma amerika dag komando 7.birliği çıkıyor
Ekran görüntüsü alıp Sosyal medyada paylaşanların şahsımda gece yataklarının altından çıkıp sikimle suratlarına vura vura vura vura ağızlarını yüzlerini yamultma isteği uyandıran oyun.
erangel adlı haritada bilen bilir köprünün yanında bir kayalık alan var. amınakoyduğumun oğulları bu kayalık alanı öyle bir yapmış ki denizden geldiğinde yukarı çıkamıyorsun. ha çok da meraklısı değiliz o sikik tasarımcının bu aptal seçimine fakat oyun ibneliğine alanı bu kayalık üstüne veriyor. sanki özellikle yapıyor yavşağın oğulları. önce safe zone’u bu sikik yerle alakasız bir alana veriyor bir anda pat diye herkes karşıya geçiyor, derken şaaak diye bu kayalık alanın üstüne çekiliyor.

orospunun oğulları bunu bile düşünmüş ve tongaya basmamak imkansız. sağınız kapalı, solunuz kapalı. alan oraları kesmiş, tek yol bu kayalık.

sonra üzerinizde şiir gibi loot, 8 kill ile bu yarrrrrak kafalının tasarladığı kayalıklardan çıkmaya çalışıyorsunuz. sizi buraya mecbur ediyor kralını siktiğimin tasarımcısı. çatır çatır med kit yiyorsunuz, içecek patlatıyorsunuz. bir sağa bir sola, hiç bir şekilde çıkışı yok.

bu ancak bir orospu çocuğunun işi olabilir. işte arada bazı bu tip orospu çocukları tasarımcı, yazılımcı falan oluyor. bu siktiğimin yeri gibi yerler tasarlayıp zevk alıyor parmaklarını siktiklerim.
+ Kanka ne oyunlar oynuyorsun?
- Papci oynuyorum kanka.

Off kafaya sıkıcam şu lafı duymaktan.
iki haftadır oynuyorum abimin zoruyla fakat ne biçim oyundur bu yahu, paraşütle atla, loot yap öl, veya öldür sonra tekrar, tekrar ve tekrar. Bazen zevkli oluyor ama sonra sıkılıyorum.

Çok monoton ve tekdüze yahu.

Dünyada en çok oyuncusu olan oyun ama gel gelelim bana zevk veremiyor.

Çok anlamsız lan...

Tanım: hayatta kalma oyunu, optimizasyon hala leş. Fiyatını da arttırdılar.

69 liradan 82 mi ne oldu.

Adam öldür öldür nereye kadar...
bilek yanı sıra biraz da akıl gerektiren oyun. pc versiyonu için yazacağım.

neredeyse herkes öznel bilgiler vermiş , önce steamden bu oyunu oynamak için gerekli minimum ve önerilen ( optimum ) özellikleri yazalım ;

MiNiMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
işletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
işlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant internet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

ÖNERiLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
işletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
işlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant internet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

çoğu kişi düşük ayarlarda sırf daha avantajlı diye oynasa da ben genelde ben ultra ayarlarda oynamayı seviyorum. bir avantajı yok ama görüntü güzel. optimizasyon sorunları evet var ancak ciddi anlamda çoğu hızla gideriliyor. gördüğümüz üzere ekran kartı istiyor oyun. optimizasyon diyenlerin çoğu çöp kartlara sahip. hatasız mı değil mesela bence hala hareketli nesnelere nişan almaya dair mekaniklerde ciddi bozukluklar var. Örneğin hareketli hedefin gittiği yöne nişan alır atarsınız ancak burada gerisine bile atsanız vuruyor veya vurulabiliyorsunuz.

oyun hakkında loot al öl yazanlar da ayrı bir saçma. loot al da mantıklı al. sağı solu bir kes , o kulaklıkları bir tak. oyun sadece bilek istemiyor beyin de istiyor arkadaş .

bu arada ; solo - grandmaster. oynamak isteyen mesajla ulaşıp ekleyebilir.
PS4 ile Xbox arasında pubg yüzünden savaş çıktığını biliyorum.
erkeklerden çok kadın ve kızların oynadığı vasat oyun. zaten bir fps oyunu kızların eline düşmüşse vay haline...

erkek adam papci mabci oynamaz. erkek adam battlefield oynar. fps oyunlarının allahı battlefield'dır.

(bkz: Allahınız battlefield)