bugün

takım oyunu oynayacak kişiler eklesin beni steamden, bugüne bugün 52 victory'm var. steam: delante55, nick: M-Ray

Edit: Zor bulunduğumu farkettim, nick ile aratın: M-Ray (m ve r harfleri büyük). Yaşadığım yer: Denver, Colorado, United States (south park sevgisi :D)

Resimde Zeratul var.

Açıklamadaki yazı: Starcraft Master, CoD Expert

Win Count: 57
oynamayı bilen varsa öğretsin bana.
hileci ibneler yüzünden zevk alamaz olduk.Yeni harita güzel başta korkutuyor karışıklığı sonra önce ki haritaya bakmaz oluyorsun.700 saat civarı oynuyorum her geçen gün oyunda pozitif anlamda gelişmeler var lakin hala yeterli değil.Öncelikle bu hile işine kesin çözüm bulmalılar.
çok basit çok aptalca ama bir o kadar da zevkli bir konsepte oturtulmuş deli gibi saran oyundur.

oyunu durmaplay indirimiyle 50 tl ye aldım, 3 adet oyun içi düşen sandık sattım yaklaşık 17 liraya, 33 liralık daha satış yaparsam amorti ediyor bile.

ki amorti için oynamıyorum çok zevkli olduğu için oynuyorum.
en büyük zevk aldığım husus ise leş gibi loot bulduktan sonra o leş gibi loot ile tam teçhizatlı rakibi indirmek.

son oyun tecrübemi kısaca özetleyeyim, oyuna başladığım binada leş gibi bir loot çıktı. 1 adet 7 mermili revolver ve toplam 15 mermi. aradım taradım anca bir çanta 1-2 sağlık pakedi falan çıktı. başladığın yerde 2 dakkadan fazla durmak her zaman riskli bu oyunda hemen binadan çıktım karşıdaki başak tarlasına yattım başladım sinsi sinsi ilerlemeye. 1-2 binaya daha girdim kask ve yelekten başka bir şey gene çıkmadı.
derken yavaş yavaş son 20 ye kaldık bende hala revolver var karşıdan birini gördüm başka birini indirdi bariz bir şekilde teçhizatı sağlamdı. yaklaştım yaklaştım ve bam birkaç isabetli atış ile işini bitirdim. lootuna hızlıca çöktüm çünkü mavi bölge sıkıştırıyordu.
en nihayetinde son 9 a kadar yükselebildim o loot ile.

kısacası en basit silah ve birkaç mermi ile bile şansınız var sadece hayatta kalmaya çalışın.
arma3 varken zaman kaybı gibi görünen oyundur.
Eskiden h1z1 vardı ne çabuk unuttunuz vefasızlar.
üst düzey gereksinimler isteyen meret. elimdeki laptop bu oyunu bana oynatmaz gibi geliyor. (bkz: lenovo ideapad 310)
Uçaktan atla-silah topla-öl.
74. Entryden anladığım tek şey,

Eee eee ııı eee ıee.
2 3 gun oldu başlayalı . var mı duo ya da squad atacak ?
uzuuuun yıllar sonra bir oyuna ilk defa para vermemi sağlayan yapım.

optimizasyon problemi gittikçe çözülmekte olan oyun bir de.
Csgodan geçilen oyun. Kim cs biraksa buna geciyor. Denedim sevdim.
kardeşimin bu oyundan kazandığı paralar sayesinde şahsıma alacağı oyun.
Oynadim, begenmedim.

30 dakikalik oyunun cogu evlerin icinde item toplamakla geciyor. Niyeyse beni bayiyor boyle seyler.
iyi oyun, ama pc yok oynayacak.
sistem gereksinimleri acayip derecede yüksektir. yani bu oyunu pc de oynamak için bir uçağa ihtiyacınız var. o da nasıl bulunur bilinmez. mobil versiyonu piyasaya çıktı. mobil versiyonu, kurtarıcınız olabilir. 2014lük galaxy alpha'm takır takır oyunu oynatmaktadır. 2014 ve üstü çıkan telefonlar rahatlıkla oyunu taşımaktadır.
uyuz uyuz gezmekten başka numarası olmayan balon oyun. ne zaman oynasam, dağda taşta gezerek ilk 5'e bazen de ilk 3'e giriyorum.

kantır varken bu oynanmaz.
Benim gibi tirt bir laptopda oynuyorsanız küçücük ekranda adamları piksellerin arasında seçene kadar dağlardan taşlardan gelen mermilere ölüyorsunuz. Kısacası iyi bir oyun zevki için canavar gibi bir sistem şart.

Cod, cs gibi oyunların müdavimleri kendilerini hemen bir çatışma içine atmak istekleri ile belli oluyorlar.

Ama oyunun olayı çatışmak değil. Oyun bir hayatta kalma oyunu.

Doğaya bakın en iyi avcılar avlanmaya ayırdıkları sürenin yüzde doksanını pusu ve pozisyon alma ile geçirir geriye kalan yüzde onluk zaman diliminde öldürücü saldırıyı yaparlar. Doğru taktiklerle ilk 10 garantidir bu oyunda. Sonrası biraz nişancılığa kalmış. Ama iyi bir sistem, hızlı bir internet hatta kaliteli bir kulaklık bile bazen çok şey farkettiriyor. Ben yeteneksizim diye üzülmeye gerek yok yani.
satış rakamı 29 milyon oyun.
Oynayip begenmedigim oyun. Fikir guzel, heycan da yapiyor. Ama zamanimin cogunlugu evlerde item aramakla geciyor.

Ben daha aksiyonlu, combat in gorece daha uzun surdugu fps leri seviyorum. Overwatch gibi.
amerikalıların gene nefret kusma arenası olmuş bence. meksika rusya haritaları ( diğer gelende vietnam dır bence) bunu gösteriyor zannımca.
Mobile versiyonu var bende hatta bizim sinifta. Uyuşturucuya başlayın ama oyuna başlamayın benden size tavsiye.
100 kişi arasından birinci olduğum oyun. ekleyin beraber oynayalım.
görsel
Daha ilk oynayışımda birinci olduğum oyun. Battle royale hayranı olmamın bunda etkisi var sanırım.

yanlış anlaşılmalar için edit: mobilden değil pcden oynamıştım. Oyunda hiç bot yoktu yani.
Bugün 3. Defa 25 mb lik bir güncelleme aldı.

Allah belasını versin.