bugün

Niyetini net bir şekilde belli etmiş en azından. Seviyor gibi yapmamış, ciddi bir ilişkinin içindeymiş gibi davranmamış, ben buyum demiş adam.

Kırıcı olabilir ona bir şey diyemem ama dürüst. Buna kalbim kırılmazdı.
bir kafeye gidiyordum. bir kız var çalışan. küt saçlı, renkli gözlü, vücut fit, soğuk tavır yakışıyordu. arada bakıyordum ama harekete geçmiyordum. bir gün 4 kişilik bir genco ordusu geldi. masaya da araba anahtarı, sigara, kahve koydular oturdular. kız bunların yanına gitti. sipariş aldığını düşündüm. bir de baktım 2-3 derken sohbet etmeye başladı. öyle kötü hissettim ki anlatamam. kalbime bir darbe daha aldım.
o günden beri de onunla göz teması ve iletişim kurmuyorum gerekmedikçe. onunla çıkıp yatamayacağım bir bağım olsun istemiyorum zaten.
ilgi ve alakayı bitiren davranışlardır.
Elo fakıştık deme sakın zaten ponzi çetesinin elindesin.
sırf kıskandırmak için davetiyesini göndermesi.

anlamadık sanki.
Platonik aşkınızın sizden nasıl haberi var arkadaşlar ya.
(bkz: lise öğrencilerindeki kavram yanılgıları)
(bkz: platonik aşk nedir ne değildir sorunsalı)
bunu bilemem, fakat yeni filizlenen ilişkide hayal kırıklığı için bir zaman aralığına yer verilmeli.. insanlar ilk iki buluşmada falsolu hareket görmüşse, çok uzatmadan sonlandırma hakkına sahip olmalı..
Hiç platonic aşık olmadım mamafih ( ve fakat) acaba bana platonic aşık olan var mıdır, olabilir mi öyle bir şey?

Sonuçta elo gibi bir manyak bana aşık olmuş olabilir mi?

Kafama takıldı...
--spoiler--
kumral, uzun, yakışıklı isen.
--spoiler--

Yani uzun değilim ama kısa da sayılmam.
176 cm olmaz mı?
- ''kesin eloande açmıştır bu başlığı'' dedirten başlıktır.

zaten o açmış,şaşırtmamıştır. abaza gibi bir bağyan olmaya başladı. kafayı yedi.
Tarih öğretmeni bir arkadaşım var kadrolu istanbul'da. Benle aynı boy ama o esmer onu yapalım bari sevaptır.
Aa kadrolu yahu devlette. Öğretmen 3 ay tatil. Arabasi var passat.

Edit: ayrıca muh.olmaz öğr.olmaz ne olur, ne vereyim abime?
Platonizm ister istemez o kişiyi gözünüzde fazlaca büyütmenize hatta tanrıça mertebesine koymanıza sebeb olan bir illüzyondur ki bundan hareketle o tanrıçanın aslında basit,ucuz ,ayran gönüllü bir fani ve hatta gaddar bir cadı olduğu gerçeği hem hayalleri hem kalpleri kırar.
başkasıyla evlenmesi.
olm salak mısınız? platonik aşk ne amk.