bugün

yazarlarla mesajlaşırken,yazarın her mesajını nick altına yazarak kendisinin zeka ve seviye oranını dengeleyebilen yazardır.mesajlaşırken dikkat edilmesi gereken yazardır. ama çokta ciddiye alınacak yazar değildir. tahrik ve tekerrür yöntemi konusunda ders alınabilecek yazardır.
Loreena McKennitt tavsiye ettiğim yazardır.

(bkz: bu entry üç saniye sonra kendini imha edecek)
(bkz: axilordram) ın bütün kötülemelerine rağmen karması bugün tavan yapmış yazardır.1200 entry girmiştir, başarıları sürecektir.
platin ameliyatlarda kırılan tahriş olan ve benzeri durumda tıpta kullanılırken platinum ayar yemekten usanmayan veya kapışmaktan zevk alanların sözlükte kullandıkları yazardır.işinize gelirse...
Edit:kendinden üçüncü şahıs diye bahsetmesi rezil rüsva berbat iğrenç tiksinç gözükmektedir.Uyarılır.
muhabbetsever yazardır.

severek takip ediyoruz.
sürekli, sıkılan sözlük yazarlarıkümesinin elemanıdır.
seri halde eh işte verenlerin bonbardımanına maruz kalmış yzardır.
bugün açtığı başlık bir türlü sol framden düşmeyen, sürekli laf yiyen ve eksilenen yazardır.
kıvırcık saçlı olduğunu bugun yaptıgı kıvırcık saçlı kızları savunmasından anladıgım (bkz: zeki olmak)yazar. kıvırcık saçlı olmayı ekstrem bir özellik sanması ve bugun hayal kırıklığına ugraması muhtemel yazar.
(bkz: kıvırcık saçlı küçük göğüsleri olan zayıf kız)
ayrıca kıvırcık saçlı kızları savunmak için açtıgı başlık
(bkz: kıvırcık saçlı kızlarında güzel olduğu gerçeği)
açtıgım başlıklarlı kişisel algımasına sebep oldum galiba.
(bkz: seri artı oy veren melek) in yardımana ihtiyacı olan yazardır
iyi birisi. ehe
güçlüdür hem de çok güçlü sadece biraz belli etmiyor o kadar. içinde her zaman sevgiyi taşıyan zaman zaman çoçukca ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz sadece bir çocugu nasıl incitmezseniz o şekilde davranacaksınız. Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır. O dünyaya kimsenin girmesine izin vermez. Hiçbir anahtar o dünyanın kapısını açamaz. bu yalnızlığı onu güçlendirir.istediği zaman oranın kapısını açar ve girer istediği zaman çıkar oraya girmek için asla onu zorlamayacaksınız ki onu tamamiyle kaybetmeyesiniz. çok bilgindir ve renklerle dolu aslında çok yaratıcı sadece sıradanlıklar içinde farklığı ve hayat dolu enerjisi gözden kaçıyor ama bir an bir zamn bekliyor sanki bunu göstermek için bunu öylece umarsızca harcamıyor. hayat dolu birisidir. anlattıklarım bir kum tanesi ise anlatamadıklarım bir okyanus neden anlatamıyorum derseniz kelimelere sığdıramıyorum...
düz saçlı kızlara düşman bir yazar.
kıvırcık saçlı kıskanç yazar. *
gerçekten tam doğruları yazan ve hiç bir abartı yazısı olmayan yazardır takdir edilesi nadir yazarlardandır.
takip ettiğim, takdir edilesi yazar. sevgiler saygılar kendisine.
çaylaklığının bitmesini iple çeken ex-yazardır.
bilinmeyen sebeplerden ötürü 3 gün çaylaklık yaşamış ve aniden tekrar yazarlığa dönmüş altıncı nesil yazardır.
başlık açarken karakter sınırlaması olduğundan bihaber yazar kişisi.
imla kurallarıyla kafayı bozmuş yazar.
nick altını twitter gibi kullanan yazardır. sadece: şu an zıçan yazardır ama kabız olduğundan çok zorlanan yazardır yazmadığı kalmış.*
(#7812114)

(#8188889)

(#8156796)

(#7812114)

(#7769981)

gibi sadece bu sayfaya girdiği entrylerden bile anlaşıldığı kadarıyla nick altını twitter gibi kullanan yazar. az sonra da bu yazılanlara çok kırılan yazar diye bi entry girerse şaşırmam.*
nickine bakarak bu gün doğduğunu düşündüğüm yazar.doğum günü kutlu mutlu olsun.

(bkz: nicke bakarak doğum günü bilen adam)
doğum gününü kutlamazsak, her başlığın altına "bugün benim doğum günüm, ey sözlük" yazacakmış gibi hissedip, korktuğum yazardır.
şaka bir yana; mutlu yıllar dilerim...
bir yaşına daha girmiş yazardır. sağlıklı ve mutlu bir yaşantı sürmesini dilerim.

edit büdüt: gerçekten neden eksilediğini merak ettim bi mesaj yolla be arkadaş. ölsün mü platinum?*
yeni yasi ugur getirsin ona.