bugün

plajda onca abaza arasında memeleri needeyse taşmak üzere olduğu bikinisi ve göt lopları çıkmış vaziyette mayosuyla güneşlenen karısının yanında gururla oturan edepsiz erkektir, müslüman değildir.
sözlüğü 'sözde' şakirtler basmış galiba.
kaç gündür rastladığım bu tür başlıklar insanları bu tip insanlara karşı soğukluğa itiyor.
'din'i bu şekilde lanse etmeniz bilmem size ne kazandırıyor..
merak konusudur.
milyonlarcasından birisidir. denize mayoyla girildiğini bilir ve etrafında abazan erecte tespit ederse ağzını burnunu dağıtmayı da bilir.
ona bakıp da gidip evde masturbasyon yapan müslümandır öyle değil mi?
anası onu doğuracağına bikini doğursaymış keşke dedirtir.
(bkz: ne kullanıyorsun sen)
karısına bikini giydirip plaja götüren erkekleri bile kafaya takacak kadar takıntılı bir hayat yaşayan insanların olmasına inanamıyorum.

avrupa ülkelerinde kadın&erkek çırılçıplak girilen saunalara giden insanlara falan da inanamıyorum benim de ar damarım çatlamadı, ben de namusa önem veririrm ama bu gibi takıntılara hiç anlam veremiyorum. herkes kendi hayatına baksa ya.
Edep anlayışına da, müslümanlık anlayışına da yazık. Sen önce uçkuruna sahip çık, kimsenin müslümanlığına laf etme .
hatta yakın arkadaşı ile plajda tavla filan oynar, o da arkadaşının karıyı arada keser, yatacak yerleri olmayan insanlardır.
oturur oturmaz bize ne amk diyilesidir. biz ahh ulan ne güzel totiş deriz herif götürür çatır çatır hüpletir, karısıdır, normaldir.
güzel bir kızı varsa edepsiz kayınpederdir.
http://inciswf.com/1294166617.swf
Onca abaza arasında memeleri taşmış halde bikinisiyle güneşlenen erkek karısının yanında gururla da oturan erkektir. Aslında erkek değildir.
plaj magandalarının, ağızlarından salyalar akıtarak baktıkları ve boş beyinlerine kaydettileri bikinili karısının görüntüleriyle, zavallı karılarının üzerinde ne fanteziler kuracaklarını düşünüp için için gülen erkektir.
Esini zorla kapatip milletin esine bakan edepsiz pislik adamdan daha edeplidir.
karısında suç haşema giymek varken töbe töbe.
(bkz: badem klavyeliler)