bugün

askerlerimize kurabiye canavarı mı saldırıyo diye sorulmalıdır.
Soğuk ve yersiz bir şakadır ayrıca ;
(bkz: bu hükümet ile nah biter)
pkk bitmiş.

eto bitmiş esprisini duymuş ve kendisi de kendi çalışma alanıyla ilgili olarak kullanmak istemiş belli ki. fakat sayın bakan siz yapınca gülmüyoruz. eğer ki cidden söylediyseniz dikkatli olun zira donunuz çalınabilir.
açıklamalarıyla bizleri bitirenlerin yaptığı yeni bir bizleri bitirme açıklaması.
adam mı seciyorlar, taşak mı geciyorlar bi türlü karar veremeyip, iki secenek arasında kaldığım durumdur.
"it sürüsü biter mi" diye sormazlar mı adama?
Biterse yenisi cikar. Bos mi kalacak kooskoca bop?
evet çok yakın bi arkadaşım söyledi pkk bitmiş, evet pkk bitmiş. hayırlı olsun milli savunma bakanlığı camiasına.
(bkz: lafla peynir gemisi yüremez)

ha evet ondan dolayı şehit oluyor askerlerimiz ya.
Ağustos ayındaki şehit sayımız 21 iken acınası bir açıklamadır. Ama daha da acınası olan buna inanacak olan binlerce kişinin olması.
Bu bakınızı daha önce hiç bir konuda vermemiştim ama burası, tam yeri tam zamanı.

(bkz: bsgçk)
Bunca şehit vadesiyle mi ölüyor ulan demezlermi adama. *
(bkz: eto o bitmiş)
-vaaaay kralsınız o zaman!
mum'un eriyip bittiğini söylemek mantıklıdır fakat elinde fenerle gezenin fenerinin eridiğini söylemek aptalcadır. Yenmez.
(#16689026)
bir akp klasiği.

not: üst üste siyasi entry girmezdim ama bu sefer farz oldu tutamadım kendimi.
sanırım bakanlığı süresince içinden hep "pkk'yı bitirmiş durumdayız" cümlesini kurmak istemiş, pkk'nın gerçekten bittiği gün ne kadar büyük bir siyasi rant sağlayacaklarının, göğsünü gere gere bu cümleyi kurmanın hayalini kurmuş ve bir an boş bulunup ağzından kaçırmıştır bu cümleyi yani kafası o an başka yerlerdeydi bence yoksa akıl bağli olan birisi böyle birşey demez.
daha bitiremedik çünkü sayıları çok.
sanırım sayın bakanın kafasında bitmiş bu ilişki... ama pkk hala ısrar ediyormuş... *
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
geriden bitirdiğimiz olaydır.
hiç şaşırmadım. akp, akla hayale gelmeyecek her türlü rezilliği, iğrençliği, kepazeliği pişkin pişkin yapar. sonra milletten oy ister.

millet de bunlara çatır çatır oy verir, sonra da kıçlarını tuta tuta gezer. böyle millete, böyle akp.
acaba ne yemişte bu kadar dokunmuş dedirten saçma ve asılsız söylemdir. ulan bitirdiniz de o kadar mehmetçik kendi kendine mi şehit oluyor. sırf aksiyon olsun diye bir birlerini mi vuruyorlar? kahpenin evladı ağzımızı bozduruyor pazar pazar.
her şehit haberi sonrası yediğimiz şey.

(bkz: temcit pilavı)