bugün

(bkz: zoruna mı gitti)
(bkz: israele soverek oy toplamak)*
(bkz: uludağsözlük milli sporu)
genc pkklıların kulakları cınlıyor beyler.. * burada milleti salak yerıne koyup, söverek ülkenin kurtulamayacağını belirtilmesi gayet hos. içim bir hos oldu.
bu hoş bilgiyi ogrendikten sonra sunu belirteyim o halde;

küfür etmek elden bişey gelmemesi halinde, sinirle, tamamen içten gelerek, hakedene yakışan, günah olduğu kadar söylenişi tatlı olan ağzı bozma olarakta nitelendirilen kötü,kaka sözlerdir. ederim zira akl-ı selim cümleler sarf edincede bi boka yaramıyor.

artık biliyorum.. küfür ederek ülke kurtarmıyorum.. ama en azından rahatlıyorum.. kurtarmıyorum ama halen daha küfür ediyorum.. var bu işte bi iş.. Allah allah diyoruz allah allah..
bazı götverenleri rahatsız eden hadisedir.
küfür etmek, boş yere sövmek hatadır.
ama başta şehide kelle diyen başbakan, arkasında ona adeta taparcasına giden sözüm ona kendini müslüman sanan tayfayı görünce insan artık ister istemez sövüyor bu derin ihanet ve çarezlik çemberinde.
kimilerini edilen küfürleri üstlerine aldıkları için rahatsız eden hadise. kimse küfür ederek ülke kurtaracağını düşünmüyor. seni üzen, kızdıran, rahatsız eden bir durun olunca rahatlamak, öfkeni biraz da olsa hafifletmek için küfür edersin. daha fazlası için değil. bu kadar insani bir olayı bile götünden algılamak nasıl bir mallıkdır. o da ayrı bir konu doğrusu.
pkk yı savunarak hayali ülke kurmaktan daha mantıklı olsa gerektir.
güncel Önemli Başlıklar