bugün

pkk'lıların acemi askere bulundukları bölgede rastlama olasılığı pek olmadığı için komando ve bordo bereliler onları ilgilendirmektedir.
(bkz: yusuf yusuf)
(bkz: hepimiz orospu çocuğuyuz)
(bkz: anadoludan görünüm ve trt nin sanat anlayışı)
ahmet kaya tişörtü dağıtın. millet o tişörtü giyeni linç ederken biz işimize bakarız.
aramasın gözlerin o şimdi leş.
Yazı resim olarak bize gösterilmediği sürece inandırıcı olmayacaktır.

edit: neyini eksiliyorsunuz ısrarla anlamıyorum. görmediğiniz şeye mi inanıyorsunuz? üç kuruşluk şerefsizlerin mağrasının derdine mi düştük?
pkk lıların saklandığı mağarada yazı göremeyenlerin daha birçoklarının evimizde olmayan yeni tarz çaydanlık, sal ve yemek pişirdikleri anlaşılan kazan bulduğu andakinden daha çok şaşıracağı yazıdır.
(bkz: mavi bere helal bize)
yaratıcı türk zekasının üretimi,21.yüzyıl internet efsanelerinin son ornegidir..bunun gibi bir kaç tane daha vardı elektronik posta yoluyla hızlıca yayılan..

"türkiye'de dünyaya yetecek kadar feomidyum rezervi var var.."
"cenin yiyen çinliler.."
"ağaçtaki cin"
Pkk lilarin saklandigi magarada bulunan yazinin resmini merak edenler için araştırdım ve buldum.
ahanda duvarda yazılan budur.

--spoiler--
http://historylink101.com...ry_lessons/cave_main1.htm
--spoiler--

bunun bir yazi olup olmadigi tartismalida olsa evrimini tamamliyamamis bu magara hayvanlari bu yonetemle birbirlerine haber veriyor olmalidirlar.
gercekci olursak muhtemelen $unlar yazar; (bkz: biji apo) (bkz: biji kurdistan)

hayal gücümüzü kullanirsak muhtemelen $unlar yazar; (bkz: fick mich bitte) (bkz: hepimiz ölecegiz) (bkz: göte giren kele$)
1996 yılında bir gazete haberi olarak da yankı bulmuştu bu. ama aslı daha farklıdır; silahın ateş sesiyle, karşıdaki askerin nasıl davranış göstereceğini belirten bir yazıdır, bir nevi taktik kuralıdır. bundaki amaç da hiçbir teknik savaşma eğitimi almayan teröristin, nabza göre şerbet tadında reaksiyon göstermesini sağlamaktır. o dönemden günümüze biraz daha abararak gelmiş olsa da böyle bir yazının varlığı mevcuttur.

"gaza gelmeyelim" güdüsüyle pkk sürüngenlerini şah ilan etmeye ve "aman canım korksalar savaşmazlar" triplerine girmeyeyse gerek yoktur.
(bkz: beni tanidilar sizi de tanisinlar)
Son paragrafta bahsi gecen birim bordo bereliler degil kontrgerilladir .
mağara adamları olduklarının kanıtıdır.
dikkat ''köpek'' var.
(bkz: bir amele hatırası)
"anami da aldim geldim."
http://www.gag.web.tr/gor...osya/1087559521magara.gif
aldiklari "kelle"lerin kanıyla yazılmış yazılardır.
(bkz: ben demiyorum başbakan diyor)
edit: ben içim yanarak yazınca kötü oylanıyor, başbakan söyleyince %47.
apo was here
mağarada bulunmasının sebebi olabilir.*

(bkz: ananıda al git)
biji apo biji.
"annelerimiz cinselligini ozgurce yasiyor"