bugün

bir recep tayyip erdoğan sözü.
özeleştiridir.
"Ben şerefsizim" demenin diğer bir yolu. not: lan ben demiyorum ki. o kendi kendisine diyor.
unutulan sözdür. biz unutmadık. pek unutkanız.
bu sözden sonra
hükümet görüşmez devlet görüşür.
denmiştir.
pkk ile görüşmek ne kelime!! adeta pkk ile gerdeğe girdiler ama hala görüşmüyoruz diyorlar.
unutursak kalbimiz kurusun.
Bir sözdür. Insanı düşündürür.
Doğru bir sözdür. Kim söylemişse az söylemiş.
--spoiler--
pkk ile görüşen şerefsizdir demedim. pkk ile görüşen şekersizdir dedim. çay içiyordum. şekersizdi. ondan öyle dedim.
--spoiler--
--spoiler--
pkk ile görüşen şerefsizdir demedim pkk ile görüşen şekilsizdir her şekle girer demek istedim
--spoiler--
diyarbakır'da ve istanbul'da senelerce terörle mücadele etmiş, emmiyet istihbarat müdürlüğü yapmış, emniyet müdürlüğü yapmış, kürt sorununu yakinen en iyi bilenlerden birisi hanefi avcıdır..

2010'da yazdığı "haliçte yaşayan simonlar" adlı kitapta devlet-pkk ile görüşmelidir diyor.. kiminle kavga ediyorsan onunla barışırsın diyor..

ingiltere ve ispanya'da terör problemini böyle çözdü. bizdeki hükümet tam tersine oy kaybederim korkusuyla ağır bile davranıyor.. halbuki bölgede barış sürecinin başarıya ulaşmasını istemeyen pek çok güç dengesi var.

pkk ile savaş devam etsin isteyenler şerefsizdir olacak.. bir de ucuz kahramanlık satanlar.
güldüren şaka.
evet aynı zamanda namussuzdur, hakikaten kim lan bu şerefsiz namussuzlar...
aynı kelimeyi saf eden şahıs pkklıları af edip maaş iş bağlamaya uğraşmakta apodan akıl fikir danışmaktadır.
(#25386926) erbakana ihaneti milliyetçilere ihaneti beraber yürüdüğü yollara adamlara gülene ihaneti atatürkçüsüne ihaneti..
çevir kazı yanmasın politikası.
bu adam ocalana sayin demisim yav sanane de demistir.
miting meydanlarında etrafı inletmiş söz.
bir recep tayip erdoğan zırvasıdır her zaman ki gibi yine yalan söylemiştir.
adam pkk ile değil imralı ile görüşüyor olm diye koyunların melediği şerefsizlik.
güldüren söylemdir, bunu yapan pkkya kandil apoya imralı demektedir.

görsel
Duruma göre değişmektedir.
unutulmayan sözdür. evet.
--spoiler--
Pkk ile görüşen şerefsiz ve namussuzdur. Bu kadar da netim.
--spoiler--

insanın kendini bilmesi iyi bir şey.
aynen de öyledir, şerefsizin önde gidenidir.

Kendileri hakkında ilk ve son kez doğruyu söylemişlerdir.