bugün

pitbull gibi mutant bir köpeğin bu ülkede tamamen imha edilmesidir. Sağlıklı bir türkiye istiyorum.
mutlaka gereklidir. cocukları bile parçalıyor.
Yasaklanması daha doğru olur. imha nedir? Ayrıca pittbullardan önce sahiplerine çözüm bulunmalı.
Gereklidir.

zehirleyin kurtulalım yani.
imha nasıl bi kelime yok edeceksin herald. Niye doğru dürüst önlemler varken direk kesmek.
pitbull cinsi kopeklerin, gelisimsel olarak iyi yetistirilmesi halinde genlerindeki saldirgan tutumlar diger nesillerde silinecegini dusunuyorum. sadece saldiri icin alinan ve dovulerek yetistirilen iki pitbul gormustum gece sahibini dahi tanimiyordu. yanlis bir tutum.
Pitbullar saldırgan değildir, onları saldırgan yapanlar ve hayvan düşmanlığı yapanlar imha edilmelidir.
kısırlaştırıp güvenliği sağlanmış çiftliklerde tutularak azalarak bitmeleri sağlanmalıdır bence. cahil diyenlerin ailelerinden biri mefta olsa tanımadığı birinin köpeği yüzünden, hala bu şekilde hayvan sever kalabilirler mi acaba.
Canlılar imha edilmez itlaf edilir.
Onları itlaf edenleri imha etmek fena olmazdı ama ve yine onları garip mutasyon teknikleriyle çoğaltanları da.
vahşi bir şekilde olmasın ancak bu zararlı bir hayvan, en azından uzak tutulsun insandan. zaten ben hayvan severlerin hayvan beslemesini anlamam, hayvan ekosisteminde özgürdür. doğada hiçbir hayvanda apartmanda kalmak için evrimleşmemiştir. bu hayvanın dengesini bozmaktır, bırakın hayvanları, tasma takıp gezdirmek sanki çok hayvan sever bir hareket.
Bu tip havyanlar bilerek ve isteyerek, daha vahşi daha güçlü olsunlar diye farklı farklı havyanlardan kırılarak üretiliyor diye biliyorum, vahşileştirilmek için çaba sarfedilip kırılıyor, ticari amaçlar, egolar vs. Vs. Gibi sebepler yüzünden. Hadi buna engel olmuyorsunuz, en azından yasaların öngördüğü üzere tasmalı ve ağızlıklı gezdirin, aksi suçtur bunun.
Ticari amaçla cinsleri kırılan, yavrulatılıp satılan, erkenden annesinden koparılan yeni doğan bebek havyanları satma vb. bütün ticari faaliyetlere karşıyım.
Gereklidir. Kedimi gözlerimin önünde parçalayan ruh hastası hayvanlar. Ayak bileğimdeki kalıcı izin de sahibi bir tanesi.

Eksileyin hümanist ibneler sizi. Yarın çocuklarınız huzur içinde nasıl sokakta oynayacak bakalım.
aşırı hayvansever akrabamın bile dile getirmekten çekinmediği durum. bazıları hâlâ "yok insandan kaynaklanıyor." falan diyor. bu köpeklerin soyunu kurutmasan bile sivillerin yetiştirmesine izin vermeyeceksin. hayvanat bahçesinde "işte bu da saldırgan, pitbull cinsi köpekler." diye kafeste tutacaksın. sahibini bile parçalayan köpeklerden ne beklenebilir bu saatten sonra?
cahil başlığıdır. Bilinmelidir ki saldırganlık her canlı ya sonradan eklenen özelliktir. sen köpeğinin cinsi ne olursa olsun onun saldırgan olup olmaması sahibine bağlıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=Oge4cY0cNqg

bak bu videoda sende olmayan vefa aslan'da var...
rehabilite edilmesi gerektiği yerde öldürmeyi seçen aptalların yaptığı.
öldürmek bu sümük beyinliler için o kadar normal ki..
imha edilmesi gereken onca geri zekalı varken, suçu köpekte arayan davarların ısrarcı iddiası.

enteresan gerçekten.

geberin.
insan güvenliği için şarttır. bu hayvanlar saldırgan olsunlar diye özel yetiştirilip hırsız, katil ve gaspçılara satılıyor.
bu düşünceye sahip zibidilerin imha edilmesi gerekir..

ana başlık ''Her Eve Bir Pitbull Lazım'' olmalıdır..
Yetiştirene bağlıdır. Sokaktaki hewalle benim aramdaki fark kadar.
işin biraz fantezi kısmına kaçtık ama benim gönlüm bu hayvanları öldürmeye el vermez. ayrıca hayvanın ne suçu var? tüm suç bunları kendi ezik özgüvensiz benliklerini perdelemek için kullanan maganda-apaçi tiplerde. o tipleri ortadan kaldırmazsanız kalıcı çözüm üretemezsiniz. pitbullar sadece sivrisinek bu hikayede, bataklık işte o zararlı insan tipleri. onları ortadan kaldırdığımız zaman olay çözülür.

bu pitbulları ve sahiplerini toplayalım, hayvanları bir kaç gün aç bırakalım ve o sahiplerin üstüne salalım. kötü davranarak eziyet ederek vahşileştirdikleri o hayvanların elinde can versinler.
hayvanları severim ama bu cins gibi saldırgan insanları parçalayan zarar veren hayvanları sevemem kimse kusura bakmasın.. bunları besleyen vahşileştiren insanları da aynı derecede sevmiyorum.. imha değil de onlar da sonuçta can.. ama bunları yasak olmasına rağmen türkiye ye sokanlarla birlikte sınır dışı etmek şart.
aranızda pitbull besleyipte bu fikre sahip olanınız varmı ??
Cinsi ne olursan olsun hiç bir köpeğin imhası söz konusu bile olamaz.
iki tane köpek sahibi olarak yetiştirilmeyle pek alakaları yoktur bu cinslerin.
Genlerin de hırçınlık, itaatkarsızlık mevcuttur.
Bunu bilerek yaşanacak yer temin edilmeli, bunu bilerek beslenilmelidir.

Ayrıca bi silah oldukları doğrudur lakin her silah gibi kendi sahibini bile vurabilir.
inşallah siz ölürsünüz!!! imha nedir ya imha nedir???
tekrar ediyorum her eve bir pitbull lazım.