bugün

nedense girdiğim entry eksiye boğulmuş. ne oldu rahatsızmı oldun. ben israilin yerinde olsam yok kürdistan yok ermeni soykırımı yok karakolardaki işkenceler yok odur budur uğraşmam pippa baccanın filmini çekerim. çekilmeside gerekir bence.bu türkiyeyi anlatmaya yeter zaten.
barbarlığımızın ve caniliğimizin ölümsüz kanıtı...

kimse yok araplar şöyle sapıktı yok kürtler böyle pezevenkti gibi saçma sapan tatmin yollarına girmesin. sorunlarımızı ne kadar erken kabul edersek o kadar çabuk arınırız...

ruhuna ibonun şu türküsünü okuyorum;

"ağlatıyor beni acı gerçekler"
gene kürtler gene kürtler denilesi durum.
(bkz: utanmak)
insanın içini ürperten insanlığından ve sürekli propagandası yapılan milletinden utanmasına sebep olan olayın masum baş karakteridir.
barış yürüyüşü için mesafelerce yol kateden sanatçının bir barış sembolünün ülkemizde hunharca katledilmesi gelişmişliğimiz konusunda ki gerçekleri söze gerek kalmadan anlatmaktadır.
aklıma geldikçe, anadolu halkı cehaletinden utandıran, ayrıca içmde bazı pisliklere karşı müthiş bir öfke salan güzel insan-dı.

yine üzüldüm lan.
yine.
başına gelecekleri bilse gelirmiydi türkiye'ye ırak'ta kötü bir olayla karşılaşabileceğini düşünüyormuş ne yazık ki şerefsizin birinin tecavüzüne uğrayıp öldürüldü ,yine de avutalım kendimizi '' bir pisliğin yaptığını bütün bir halka yüklemeyin deyişleriyle, öyle değil işte . bizden bir bok olmaz .
kendini bu kadar insanlığa kapatan insanların bizim ülkede bulunmasına üzülmemi sağlayan aklıma geldikçe üzülmeme neden olan otostopçu insan.

alışacağız insanlığa zamanı gelince pippa..
Türk birinin önce tecavüzüne sonra da cinayetine kurban giden eylemci italyan kadın kurban.
türkiye de çok üzücü bir ölüme kurban gitmiş barış meleğidir.bazı insanlar nasıl bir ülkedeyiz medeniyetsizlik vbvb diyor tabi medeniyetsizlik ama türkiye nin değil o ve o gibi insanların medeniyetsizliği.her toplumda böyle insanlar vardır ama hala böyle düşünenler varsa 11 eylülden sonra bütün müslümanları terörist gören insandan daha betersiniz yahu amerika da 7 saniyeye bir tecavüz oluyor.

ya ya da tamam genelleme istiyorsanız bu olay türkiyenin suçu değil insanlığın suçudur.
türk milletinin, yeterince utanmadığını düşündüğüm vakanın maktülü. bu cinayet hrant dink cinayeti kadar acı bir olaydır fakat etnik veya dini bir temele dayandırılamadığı için yeterince gündemde kalamamıştır.
ülkeyi dış medyada bu kadar yaralayan bir olay daha görülmemiştir. nur içinde yatmasını temenni ettiğimiz kadın.
Turkiyeden bir utanma sebebi daha olan, tecavüz edilip öldürülen aktivist. Her güleni, her yakınlık göstereni sikecek isek otobüslerde yüzü gülmeyen insanlara şaşırmamak lazım.
italya´dan barış yoluna çıktığı gelinliğinin türkiye de kefeni olan, tecavüze uğradıktan sonra öldürülen aktivist kadın .
dördüncü ölüm yıldönümünde bir tek o değil tüm insanlık suçlarının kurbanlarını anımsanması uğruna hayatını kaybettiği barışın sağlanması gerekli.
türkiye'de tecavüz edilmiş, öldürülmüş barış gelini. ölüm yıldönümünde, saygı ve insanlığımızdan utanarak anıyoruz...
en büyük ayıbımız. türkiye'nin adı bu kadar karalanamazdı. ahh be abla keşke rusya'dan gitseydin. ama sende haklısın ne bileceksin ki içimizdeki orospu çocuklarını.
(bkz: türkiye de yaşamaktan nefret etme sebepleri)
sarai sierra ile aynı kaderi yaşayan.
6 sene once tecavuz edilerek oldurulen guzel insan.

http://youtu.be/hnROd-9JJDY
ülkemizin ne kadar misafirperver olduğunu göstermiş olan kişilik.

ışıklar içinde yatsın.

http://pippihasmet.blogsp...ppa-baccay-hatrlamak.html
ah be ablacım. ne işin vardı amına kodumun türkiye'sinde. aklıma geldikçe üzülüyorum. kimse sana türklerden uzak durmanı tembihlemedi mi.
s*ktiğimin bi abazası yüzünden, hayatı son bulmuştur.
(bkz: welcome to Turkey)
"beraberimizde yolculuk boyunca üzerinde birikecek tüm kirlerle birlikte götüreceğimiz tek elbise beyaz gelinlik olacak."
sanırım ablamızın tek hatası aşırı derecede insan sevgisiyle dolu olması idi.