bugün

sadece oyunlar için değil sırf muhabbeti için bile izlenen, hafta sonları multiplayer twitch marathonunda da yer alan, ülkemizin kaliteli youtube yayıncılarından biridir.

https://www.youtube.com/c.../UCuU0qYesQjAT_qXcQJqgV3w
Bağış yaptığım tek kanaldır. Tuna akşen adam gibi adamdır.
Sohbeti büyüleyen streamer.
görsel
saçma sapan youtubenin en adam gibi adam , en samimi , en cok eglendiren youtuberi. fifa 17 oynarken mikrofona yaklaşıp "mmmal" demesi yıkar insanı. kitlesi de aklıselim insanlardan oluşur. severek izliyoruz.
Oynadığı oyundan çok muhabbeti için izlediğim yayıncı. kaliteli youtuberlardan biridir.
izlenesi, samimi bir abimiz.

şahsi görüşüm ile hakettiği değeri görmeyen, fazlasını hakeden bir youtuber ve streamer.
en gerizekalı youtuberlar bile video isminde spoiler vermemeyi öğrenmişken, pintipanda türünün son örneği olarak hala bu mallığı yapmaktadır.
Heavy Rain oynarken Madison'un sütyen kopçasını çıkarmayı beceremediği için her 2-3 dakika da bir "kopçayı çıkaramadım" diye ağlayıp beni gülmekten öldüren en iyi youtuberlardan birisi.
Adamdir adam. Multiplayer tv nin maasli iscisidir. Adam gibi videolari ve canli yayinlari vardir. Daha once birkac sohbetimiz oldu. Asil adi Afsar tuna aksen. Seyircisiyle de icli dislidir.
Türkiyedeki en iyi youtuber diyebilirim kendisine, oyundaki ''panda pro'' luğunu değil, - zaten çok da göremezsiniz pro'luğunu- ama o çok sağlam muhabbeti yakalayabilirseniz sizin için de en iyisi o olacaktır. en sıkıcı oyun serilerini bile muhabbetiyle dolu dolu zevkli geçirmemi sağlayan biri. boş kalınca film izleyen biri olarak bir süredir boş zamanlarda çayımı alıp panda'yı izliyorum. çok özgün bir anlatımı, karizmatik bir ses tonu ve leonidas tarzı bir görüntüsü var. balıklar ve allah dışında korkusu olmayan yer mi anadolu çocuğu? tepkisiyle her seferinde yüzümde tebessüm oluşturan komik bir adam kendisi. ayrıca sadece oynamayan oynarken iyi örnek olmak adına oyunlarını belki uzatıp sıkıcı olmasını bu nedenle izlenmemeyi göze alan biri. gençlere her şekilde örnek ve tam bir abi profili çizmekte. sonunda 'far cry 4' serisiyle değeri anlaşıldı başarılarının devamını diliyorum umarım tanışırız bir gün tuna abeey*
edit: unutmadan; kendisini izlemeseniz bile ''ovvv şiit nigaa!'' deyişini en az bir kere izleyin.
kaliteli bir streamer abimiz.
Bir zamanlar çok fazla izlediğim youtuber/streamer. Şu sıralar zamanım ve izleyecek cihazım olmadığından fırsat bulamadığım yayıncı.

Kaliteli videolar yapar. Yayınları seviyelidir. Severiz tuna abimizi.
Muhabbeti pek hoş, izlemesi çoğu zaman keyiflidir fakat iyi bir oyuncu olduğu kanaatinde değilim zira objeleri kullanma konusunda epey yetersiz, fps türü oyunları severek oynadığımdan bu tip videolara daha çok bakınıyorum ve bu konuda da yeteneği olduğunu söyleyemem son olarak sizin daha ilk anda fark ettiğiniz bir olayı çakması uzun sürebiliyor, yine de muhabbetinin hatırına severek izliyoruz, samimi ve tertemiz bir insan kendisi.
yutupçuları taklit ettiği izleti ile yarım yarım yarmış kişi.

--spoiler--
"yok buradan, hayır şuradan, yok şuradan abone olmayı unutmayın"

"o çana tıklayın ne bok yaparsam haberiniz olsun"
--spoiler--
futboldan nefret eden bana fifa17 izletmiş muhteşem youtuber, başkaları da oynuyor şu sıralar ancak açık ara pintipanda. adam gerçekten çok eğlendiriyor.