sadece oyunlar için değil sırf muhabbeti için bile izlenen, hafta sonları multiplayer twitch marathonunda da yer alan, ülkemizin kaliteli youtube yayıncılarından biridir.

https://www.youtube.com/c.../UCuU0qYesQjAT_qXcQJqgV3w
https://eksisozluk.com/hz...;author=makyavelist-panda
birsüre sonra kendini tekrar etse de hikayesi olan oyunları anlatmıyor resmen yaşatıyor bu adam.
Adamdir adam. Multiplayer tv nin maasli iscisidir. Adam gibi videolari ve canli yayinlari vardir. Daha once birkac sohbetimiz oldu. Asil adi Afsar tuna aksen. Seyircisiyle de icli dislidir.
izlenilesi bir streamcidir.
Skyrim serisine hayran olduğum streamer. Metro, GTA videoları falan 25-30 dakikadan sonra falan sıkıyor ama 70 dakikalık Skyrim'ini bir çırpıda izliyorum. Gerçi artık haftada 1 videoya düşürdü Skyrim'i. Yükseltse çok mutlu oluruz.

ekleme: Canlı yayından Youtube'a yüklediği videolarında süreyi maks 30 dakika ile sınırlandırmasını tavsiye ettiğim youtuber. Olum cidden çok sıkıyo bir yerden sonra ya.
Türkiyedeki en iyi youtuber diyebilirim kendisine, oyundaki ''panda pro'' luğunu değil, - zaten çok da göremezsiniz pro'luğunu- ama o çok sağlam muhabbeti yakalayabilirseniz sizin için de en iyisi o olacaktır. en sıkıcı oyun serilerini bile muhabbetiyle dolu dolu zevkli geçirmemi sağlayan biri. boş kalınca film izleyen biri olarak bir süredir boş zamanlarda çayımı alıp panda'yı izliyorum. çok özgün bir anlatımı, karizmatik bir ses tonu ve leonidas tarzı bir görüntüsü var. balıklar ve allah dışında korkusu olmayan yer mi anadolu çocuğu? tepkisiyle her seferinde yüzümde tebessüm oluşturan komik bir adam kendisi. ayrıca sadece oynamayan oynarken iyi örnek olmak adına oyunlarını belki uzatıp sıkıcı olmasını bu nedenle izlenmemeyi göze alan biri. gençlere her şekilde örnek ve tam bir abi profili çizmekte. sonunda 'far cry 4' serisiyle değeri anlaşıldı başarılarının devamını diliyorum umarım tanışırız bir gün tuna abeey*
edit: unutmadan; kendisini izlemeseniz bile ''ovvv şiit nigaa!'' deyişini en az bir kere izleyin.
Bence televizyona çıkmalı streamı.
Tvden canlı yayın yapsa hiç fena reyting almıyacağını düşünüyorum.
Bir zamanlar çok fazla izlediğim youtuber/streamer. Şu sıralar zamanım ve izleyecek cihazım olmadığından fırsat bulamadığım yayıncı.

Kaliteli videolar yapar. Yayınları seviyelidir. Severiz tuna abimizi.
Tuna abi ve muco ayrilmayan ikili.bosluk ketum ve qua ile yaptigi yayinlar daha bi izlenesi.
Turkiyedeki en iyi Dont starve oyuncusu.
don't starveyi yaymıştır.ben sırf bu adam yüzünden aldım ds ve dst'yi.pişman mıyım?nope.
kaliteli bir streamer abimiz.
en sevdiğim streamer kendisi ve muhtemelen çoğu kişi muhabbeti iyi olduğundan izliyordur yayınları eğer henüz izlemediyseniz "dying light" serisinden başlayabilirsiniz.
bir aralar can sıkıntısından bir kaç videosunu izlediğim youtuber. samimi bir adama benziyor.
Adam gibi adamdir.twitch deki cogu kisinin aksine primle isi olmaz. Oyunu izletmez yasatir,ara sira kanser etsede takdir ediyorum kendisini ve hajime diyorum.
yaptığı işte türkiyenin en iyisi.
izlenesi, samimi bir abimiz.

şahsi görüşüm ile hakettiği değeri görmeyen, fazlasını hakeden bir youtuber ve streamer.
Şu anda dying light ve far cry: primal maratonuna girmiş youtuberdir.
yaptığı işi sonuna kadar hakeden bir streamer yayınlarına her gittiğimde o dolu chatten benim yazdıklarımı okuyor nasıl beceriyor şaşırdığım durum. 3 yıldır izliyorum adam akıllı yayıncılar arasında ilk sırada ve kendi çizgisinden hiç çıkmadı özet geçicek olursak adamın dibi.

edit: ekşi sözlük yazarı kendileri ekside de okuyorum adam gibi adam .
işini iyi yapandır.
şahsen oyun oynarken tepkilerine götümle güldüğüm gamer seviyoruz kendisini.
şişirilmiş bir balondur.

şaka şaka iyidir. tabii bir jahrein değil.
cs go yayınlarına gülmekten ölüyorum. arkadaş sırf muhabbetleri için izliyorum yemin ediyorum.
Cok da guzel degildir.