bugün

http://www.youtube.com/watch?v=XaABhHKus1s

ilginç bir yaklaşım tebrik edilmesi gerek.
ateistleri titreten gençtir. dolma kalemle, keçeli kalemi getirseydi herkes secdeye kapanırdı. o derece ibretlik video.
(bkz: pilot kalem ile ateizmi çökertmek)
(bkz: aramaya inanmak)

not: bu video nun etkisiyle imana gelen ateist varsa aklını sikim onun.
eğer daha önce bi tanrı tarafından yapılmış bir dünya görseydik elbette argüman kusursuz olurdur. lakin bizler zaten gördük pilot kalemin nasıl yapıldığını, kimlerin yaptığını. o yüzden durumlar eşit değil. denklem çöktü efenim.
ben sanki önce biraz çöker gibi oldum ama düzeldim sonra.
(bkz: amk geri zekalıları)
mömin kafasının işleyişini gözlerönüne seren video.
açıklayamadığı herşeyi araştırmak yerine allaha bağlayıp islamı savunmak nedir ?
bir ara pilot kalemi o kadar övdü ki, "her şeyi işte bu kalem yarattı" diyecek sandım.
(bkz: beyin bedava).

not : helal olsun. *
ama beynine azıcıkta olsa emek harcayıp, düşünsel tavrını bedavaya getirmeyen mümin varsa bunu izledikten sonra ateist olur amk. bu yüzden muhafazakar çevrenin argüman ve konuya sığlıkla bakıldığından mütevellit taşak geçilmesi gereken hadisedir..
burada yapılmaya çalışılan şey; analoji yapılarak ateizmi çökertme çabasıdır. Ancak analoji kesinlikle ve hiç bir şekilde canlı ve cansız varlıklar kullanılarak yapılamaz yani aklı başında hiç bir bilim adamı yapmaz çünkü dinleyicinin görsel algısını manipüle etmekten ve hatalı sonucu haklı göstermekten başka bir şey değildir. hatalı analoji özellikle de canlı cansız varlıkları kıyaslayarak analoji yapan insanlar kötü niyetlidir. dolayısıyla ateizmi çökertmeyi bırak, analoji yapacak kadar bile beyni yok bu adamların.
Pilot kalemin mucidi bu genci bilseydi heralde pilot kalemi icad etmezdi, muhtemelen dinsizdir çünkü (!)

Her neyse bu gençten umitliyim ben, çağımizin said nursi'si olabilir fetullah gibi parayi görüp sapitmaz ise...

Bu arada bi sumkurse iyi olacak...
Süphanallah. Adam anlatıyor şimdi reis yani, bu kalem kendi kendine mi olmuş diyor? Adama orada zaten o kendi kendine olmuyor biz yapıyoruz dese ne diyecek acaba.

Şu diğer adamda çantada elma var o zaman Allah var diyen değişik bir tür canlıydı herhalde.
Ayetleri reddediyorsun, adam ayetleri kanıt olarak gösteriyor.