bugün

29. essiz bünyeninde katılacağını beyan ettiği zirvemizdir. calısmalarından dolayı deeplomatt beye tesekkürü bir borc bilir ve ederim. tesekkürler.
deeplomatt - oradayım. edit: gelme bana ne
imitasyon - deeplomatt gelirse ben gelmem (edit | iptal et)
eagle is free - oradayım
SHASHKIN - programımı kontrol ettim zirve saatinde wc'deyim.
desifreolmusdisiuuser - kesin o gün bi işim çıkar ama maksat katılım artsı
Mendakkadukka - evime yakın ve pazar günleri genelde ordayım.
tosun burada da hizmetinizde - ilk zirvem olabilir... çok heyecanlıyım:)
whynot - kalabalığı sevmem, katılım sayısı azalırsa gelirim
iktidarsiz jigolo - gelıorum.. gumbur gumbur
tigra - bende bende
annemin sigaralari - yaz için işe başladım umarım izin günüme gelir...
trixx - evden taksi ile alırsanız gelirim.
junior -
zerdustu dinlemeyen berdust - söz vermesem!
selc - not derken?
swalyangoz - haliçi izlemek mecburi olmasa gelirdim
panic adak - nasip belki gelirim
zekzen - ölmezsem inşallah
fishandcips - evet evet geliyorummmm.
dusunenadam - ammada manzara be arkadaşım...
jakopaydin - oralarda bir yerlerde nargile keyfi de yapılsın...
kasgarli tost - celebrity olarak katılacağım zirve. (tanım)
karniyapyarik - ordayım gibi sanki.
qpdb - "ihtimal" ibaresiyle, ben de.. ne önemi varsa..
gonul diyorum akil diyorlar - daha cok var. bakarız. wolfmoonn la tabi...
hattori kibar feyzo - azıcık kardeşte oynasın ha? benide alın aranıza *
mulayim - sahs-ı şahanemin arz-ı endam eyleyeçeği zirvedir
arzoom - Güneye gitmeden, haliç'e gideyim dedim.
BerAent - hastayım benide evden alın...
eagle - loti'ye ilk gidişimin ve ilk zirvemin şerefine!
tgbers - tgbers diil cadi findigi gelioooo *
gwaihiri - mümkündür.
mad world -
SCHENARDI - gelecez inşallah bir aksilik çıkmazsa...
fingolfin - pier lotiyi bulabilirsem gelicem
yarteles - ben de gelcammm!
nobrankisi - önce küçükparkta içeyim, ardından pier lotideyim

katılımın olması gerekene yaklastığı zirvedir. sözünden dönmeyecek yazarları bekliyoruz.
istanbul'da yaşayıpta gelmeyenlerin ayıp edeceği zirve.
çayların organizatörlerden olacağı söylentisi olan zirve.
(bkz: çingene yazar)
50 kişinin katılmak arzusunu belirttiği; fakat nasıl sığacağımızı merak ettiğim zirve.
deeplomatt insanının ugruna deli gibi calistigi zirvedir. haydi bakalım göster enerjini kardesim diyoruz.
son zamanlarda yapılan gidilesi zirvelerden birtanesi. deeplomatt şimdiden teşekkürler yüreğine sağlık kardeşim.
(bkz: hanım koş zirve yapıyolar)
katılım sayısını gördükçe üzüntüme engel olamadığım, muhtemel askerlik sebebiyle, askerlik öncesi katılabileceğim son zirve olabilecek, şahane zirve. ben gidemeyeceğim bari siz gidin, kaçırmayın bu güzel insanların sohbetini.
(bkz: #2199741)
bu kadar adama en makul çözüm, zirve sahiplerinin evden termosla gelmesidir. yada varil termos mu demeliydim. galon galon çay içilecektir zannımca.
ek not: varilin içine alimünyum folyo kaplayın. daha karlı olursunuz. teleferik ile çekeriz biz. dert etmeyin. *
(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
şehir dışında olmazsam katılacağım zirve. çünkü her fırsatta gidilmesi gereken nargileyi özleten mekan.
çok kalabalık olacağından tam bir kargaşa olacak zirvedir. bakalım organizatörler nasıl düzenleyecekler.
lüleburgaz'dan katılacağımdan dolayı özel ilgi ve alaka beklediğim zirvedir. orada derin derin düşüncelere sığınacağım belkı de bazılarına akıl danışacağım zirvedir. kalabalıktır ama olsundur. zira nerede hareket orada bereket demiş atalarımız...
belki bir yabancıya ihtiyacınız olur diye benim de katılacağım zirvedir.
kucucuk bir yerde ancak kucu kucu sığışılabilecek bir yerdir. koskoca sozluk ailesinden tadımlık miktarda yazar katılabilecektir.
mubarek gunlere girmeden once tatlı sohbetler eşliginde haliç'in iyotlu kokusunu cigerlerimize cekecegimiz zirvedir.

söyle demli bir cay ve istanbul'un kanatlar altındaki eşsiz guzelligi mest etsin zirveye katılan tüm bünyeleri.

huzuru bulmak isteyenlerin adresi. pierre loiuti collina'da bulusmak üzere.

sevgi, saygı ve esenlikler.
bu arada buradan tavşan adası ve eyüp mezarlığında olan biteni canlı olarak izleyebieceğinize belirteyimde sonradan kimse bozulmasın.
bir kac günlük tatilimden sonra internete girmemle beni sok etmiş zirvedir. efenim sayı 65 kişi olmus. ürkütücü gercekten. 'nasıl sığcaz lan oraya ahaha' gibi sorular aklımı kurcalamakta...
katılmak için resmi izini kaptığım zirvedir bekle beni istanbul. dağıtmaya değil toplamaya geliyorum 65 kişi nasıl toplanır bir araya getirilir ilgilenilir bakın görün.
bu arada 7 temmuz 2007 makinaya programı zirvesinin fotoğraflarını görmek isteyen arkadaşlar bu zirveyi kaçırmamalilar. evet fotolar mevcut sergileyeceğim lakin gösteririm ama elletmem ona göre... * *
istanbul'lara gelmiş birisi olarak katılmamak olmaz diyerek herkeslerden önce orada olacağım(ız) zirvedir, eğlenceli geçeceğinden hiç şüphem yok doğrusu.
(bkz: gelmeyenler çatlasın)
katılım listesi elimde yoklama alacağım zirvedir gelmeyenler sonradan hocam şöyleydi hocam böylaydi deyip yalakalık yapmasın gözyaşına acımam basarım sıfırı ona göre.
katılımcıların yakalarına kırmızı karanfil takacağı zirve. ya nasıl bulacağız birbirimizi? *
gün itibariyle +2 katılım olmasına rağmen genel rakamın düstüğü zirvedir.

ilginc tabi.
karga gelmezse katılmayacağım zirvedir.

evet lan, bir kesildi göbeğimiz.