bugün

'anam anam anam kimler gelmi$ lan ' diye bağirdim ho$ gelmi$ yeni, 6.nesil yazar.
ilk entryn ben olayim dedim bebeğimm.
Hastanızım bağyan sizin dediğim yazardır.
Her daim bebeğim. Hoş gelmişsindir.
efenim. mecali ruh olan bir kelime olup antik hikayesi ilginctir .siddetle ögrenilmesi gerekir. ayrıca nickimin esin kaynagıdır.
bu arada cok hoş bulundum .
çok iyi ayar edebilen, gerekirse ettiği ayarı çıkarıp çıkarıp monte edebilen hatun kişidir.
Evlensek mi lan?
kendine öküz diyen ve cevresince kabul gören, insanların arasına sıvısa bilen cok yavsak bi yazardır.
* * *
mö derken sesinde ki şehveti duyduğum kadındır.
(bkz: )
(bkz: #4526153) daha format bilgisi olmayan yazardir.
lan dememedim mi ? demedim mi sana dedirten formata aykiridir.

ouyy mehmedim mehmedim sana küstüm demedim..
ben ettim siz etmeyin diyen yazardır . *
verdiğin ukteye ben n'apmıyayım kişisidir. ayar etmiştir.
hay ben senin vereceğin ukteye.. neyse ki bildim, bildirmesine gerek kalmamıştır.

(bkz: ver gelsin)
Kısmetse beraber kralıda alıp maça gidelim dediğim kadın yazardır.
futbol oynayan, maca giden , kokoreç ve salgam suyu içen yazardır. en sevdiği meyve (bkz: alegria) dır . *
acı turşu suyu da sevsin yazarıdır.
hafta sonu ektiğim hatta bir başka bahara ertelediğim bunun içinde kendimden utandığım yazardır.
bu hafta sonu evime jack daniel's icmek icin cağirdiğim yazar.

ulan hemen fesat olma sohbet edeceğiz. ayrica ben du$ aldiktan sonra sana kapiyi acacağim.
biri tarafından istenmezken biri tarafından arzunalan cici yazar.
jack köpeğin olsun der selam ederim .
kendini bulmak için illa birilerini kaybetmesine gerek olmadığını anlamasına az bi zaman kalmış yazar.
bana evini açacak gerekirse yengesinin boş evini tahsis edecek yazar.
an itibari ile burnunu karıştıran yazardır. camın açık olduğunu unutmuştur.
af et beni pi.
kendisini kıskanan hatun kişinin iftiralarına maruz kalan yazardır.
(bkz: yok öyle bişey)
(bkz: yalanını sikim) ria!

edit : ria hayranların saldırıyo dur de bu olaya
(#4564571) numaralı entrysinde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş yazardır. kendisine bir önerim var.

(bkz: türk dil kurumu)

öğrenmesine birazcık katkım olsun. kız dişi çocuğa,kadın ise evlenmiş kıza denir. bekaretini yitirmiş olmakla kadın olmanın alakası yoktur. o bir şehir efsanesidir, dilden dile dolaşmaktadır. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazım.*
herkesi önünden yemeye teşvik edebilecek kadar fikir sahibi hatun yazar.
an itibari ile beni koynuna alan hatundur.
korkması gerektir, malum gece uzundur.
aha.
yerim, yerim.
şahsıma nick altından giydirmekle tehdit etmiş yazardır.... bunlarda iyice alıştılar anam yeter lan!
gece gece senin sözlükte ne i$in var lan kiz ! git uyu, misafirinle ilgilen, yarin sabah erken geleceğim dediğim insan evladidir.

hadi abi hadi.
cok pis cimri yazar... kendisinden kellesini isteyin lakin kontör istemeyin.
güncel Önemli Başlıklar