bugün

"ötesi yok" grubumuzun en kıdemli elemanı o hatta kurucusu da denilebilir.yazdıgı her yazının sonuna kadar arkasında oldugum ve caylak durumundan yazarlıga gectigimi paylaştıgım ilk insan.
egenin sıcaklığına, izmirde yaşamanın artılarına* sahip, muğlalı hoşsohbet hemşerim.**
(bkz: delikanlı)
kader arkdaşı olduğumuz yazar. kınadılar bizi dostum.*
o bir karşıyakalı o bir harika kişilik. senelere dayanan dostluğumuzu her akşam msn de dahada bir pekiştiriyoruz.o bu sözlüğün vazgeçilmezlerinden...
kanımız ısındıgı yazarlardandır, askerlik kapıda gibi gozukmektedir.* e sana da guzel bir uludagsozluk ugurlaması yaparız.
zirvede muhabbetler arasında fazla muhabbet fırsatı bulamadığım yazardır. nice zirvelere inşallah.
27 ocak izmir de tanışalım kaynaşalım zirvesi'nde pek * konuşma fırsatı bulamadığım yazardır. daha düzgün bir oturma düzeninin olduğu başka zirvelerde görüşmek üzere...
tam altınımda yalan oldu diye seslenemek istediğim yazardır kendisi.ula ula:S diye başlayan ve sonrasında merinos,biskrem,bennu,tagged,blöf,kuju diye devam eden sohbetlerimiz sırasında kendisini çok iyi anladığım yazardır ayrıca.en kısa zamanda tülin ablanın bizi beklediğinide hatırlatıp kapıdaki askerlik için denizcilerin harekete geçtiğinide belirtemek istediğim canım yazar arkadaşım.
doğum günün kutlu olsun yazarı... sevdikleriyle beraber nice yıllara sağlık, mutluluk ve başarıyla...
doum günü çocuu. kendisi ile çok muhabbetim olmamasına rağmen, daha nice yıllarında nice güzel sohbetlere imza atacağımızı düşünüyorum. pek yaşlıymış bir de bu bir şey değil! doğum günü neyineyse artık? *
kendisine mutlu yıllar diye seslenmek istediğim yazardır.umarım yeni yaşı ona dilediğinden cok daha fazla güzellik getirir.iyiki doğmuşşş....
doğum günü kutlu olmuş ve şu andan itibaren yaklaşık oniki buçuk saat daha kutlu olacak yazadır.
dahi burcun insanları olarak kendimizi dünyanın en zeki insanı seçtiğim smiley koleksiyoncusu. "teytey""55555""55555""55555" diyorum. anladın sen.*
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce doğum günü olduğunu tahmin ettiğim* karşıyakalı yazar*.kutlu olsun nice senelere...
sevgililer gününü kutladığım duygu insanı. "sevgi fedakarlık ister, emek ister" diyorum, anladın sen diyorum. ayrıca dünyanın en entel danteli seçtiğimdir. *
kskli jam tam sevilesi insanlardandir.Deli manyak konusmalarimiz olur MSNde.Hep gülümserim onunla konusurken...
övünmekte çok haklıdır; çünkü o karşıyakalı'dır.
meğer eskiden kalma bir bağımız olan yazarmış.

--spoiler--
- sen nerede okudun?
- ekonomi' de...
- hangi sene girdin?
- 2002.
- hımm...
- ne oldu?
- benim kardeşim de o sene kazandı ekonomiyi.
--spoiler--

meğer kardeşi ekonomi' den sınıf arkadaşımmış. kardeşini çok sevmiştim, kendisini de çok sevdim. bursa' ya bekliyorum, gelmezsen zeus' a şikayet ederim. *
sözlüğün göztepelilerini isyana teşvik etmiş karşıyakalı beyaz beyaz yakalı biraz da fiyakalı uuser'imiz.
kopmalara sebebiyet veren eseri :(#1755552)
kendisini bundan sonra takip edeceğimi belirtmeden geçemeyeceğim yazar..
...titrer tanrılar tepeden tırnağa
zeus'un sarayında o bir yürüdü mü,
yaklaşıp, parlak yayını bir gerdi mi o,
bütün tanrılar fırlar ayağa.
başının göğe ermesi umuduyla 1000. entryisini kendi nick altına girme hakkını kullanan yazar. sol frame i gereksiz işgali bu entry hatırına mazur görülmesi gereken kişi.
karşıyakalı yazarlardan. dolayısıyla sözlükteki doğuştan şanslı yazarlardan biri.
karşıyakalılık bilinci oturmuş karşıyakalılardan. delikanlı karşıyakalı diyelim biz buna.