bugün

Hükümetimiz biraz daha ari çiftlikleri desteklesin, sokakta köylünün süt satmasını tamamen yasaklasın işte o zaman her şey düzelir!
Pogaca yapamiyoruz magduruz.
ya bir de böylesi var işte abi .

o yüzden durmak yok yola aynen devam .
geçen şöyle bir hesap yaptım.

2001 yılındaki maaşımla 80 kg kuru fasulye alabilirken
şimdiki maaşımla 8 kilo alabiliyorum.

hadi ben kazmayım, iyi para kazanamıyorum.

10 katı mı beceriksizim yani?
size oy yok .

size selam bile yok selam .

lafı istediğiniz yerden dolaştırın emi .

size oy yok .
görsel
Dimee ayy bana bir şeyler oluyor anam seyiidd!!!
peynir yerine yoğurt yemesi gerekenlerin derdi.
2 liralık açık sütten kilosu 2 liraya yoğurt üretin,rahat edin.
Siz marketlere hücum etmeye, avm leri eğlence yeri yapmaya devam edin.

Marketten peynir alanın aklını sykem aklını. Paranızı götürüp verin en yakın köylüye, peyniriniz hem ucuz, hem de doğal olsun.
Ben hep 10 liralık aldığım için beni ilgilendirmeyen hadise.
korkmayin la, yarin dunya lideri bir ulkeye gider ordan ithal edersiniz.
(bkz: peynirlipogaca) yı daha erişilmez yapmıştır. yeni fiyatı ; 1, 5 tl. ( sen alınma hemşerim )
bimden aknaz peynir alıvar.
Nasıl olsa yüzde 11 oranında büyümemiz var.
Bizim koyunlar demek ki bu sezon az süt verdiler. Ondan dolayı fiyatlar yüksek olsa gerek.
peynir üreten zarar etmeyecek ki daha çok üretsin.
Süt ve yoğurtla idare edin daha uygun gelecek bir durumdur. Kısaca organik sevenler evde organik peynir yapmayı öğrenmeli diyoruz.
Ben hep 10 liralık alıyorum!
akepenin ekonomi politikasının neticesi.1 kilo açık süt 2 lira,bunu süzme yoğurt yapsan kilosu 6 liraya üretirsin.
20 tl ye peynir mi kaldi? size patates puresi kakaliyorlar galiba.
Marketlere akın etmeye devam!
20 liralık peynire kesin nişasta karıştırmışlardır. insana yaraşır peynir 30 liradan başlıyor.
Peynir lobisinin işi hep bunlar.

Paralel şarküteri yapılanması.

Ah şu petö'cüler.

(bkz: Peynirci terör örgütü)
Artık bu gibi haberlere üzülmüyorum. Aksine oh olsun diyorum neredeyse göbek atacağım.
Bu gerizekalıdan hallice halk değil mi bunları başta tutan? Ne yaparlarsa yapsınlar Allah dedi, cehapeye, içkiye laikliğe laf etti, oooo şehit evini ziyaret edip çoraplarıyla eve girdi, boyu uzun, ilk defa bismillah diyen başbakan gördük gibi abudik gubudik sebeplerden bunlara oy yağdıran bu insanlara az bile.
Keşke 50 tl olsa. Benim tuzum kuru çevremdeki laikçi şarapçıların da tuzu kuru. inşallah 50 60 lira olur. Dibe vururuz. O dipten bismillahlar allahlar hamdolsunlar kurtaramayınca o zaman çok mutlu olacağım.
Yemek çeki düzenlemesi gerçekleşirse bu gerizekalı seçmen kitlesi,en büyük darbeyi o zaman yiyecek. Umarım gerçekleşir.
(bkz: alım gücü)
bak şurda 15 sene kadar önce piyasada luks peynir olarak bugünün parasıyla 40-50 tl olan peynirler vardı. şimdi 100 tl versen gene yok.
la ooluum nedir bu yiyeceğe harcanan parayı sokağa atmış hissi.
bi aypona 7000 tel veren adamlar var. 1 kilo peynire 20 tl verince pahalı diyor.
sizin yüzünüzden peynir yiyemiyoruz.

o bahsettiğim peynir var ya lan böyle anlatılmaz bişeydi. agzına yaklastırdığında buram buram kokusu gelir ağzına attiğında tadı adamı uçururdu.

yapmayın lan böyle şeyler yiyeceğe verdiğiniz paraya acımayın.
isterse bedava olsun, almayacağım şeydir.