bugün

Atalarının dinine tapan ırkçı insandır.
1500 yıl önce (bkz: kamera).
boynuna gem vurulmuş atlar gibidir.
görüp derken?
2014 de bir peygamber mucizesi vardı da biz mi görmedik.
linki paylaşsan?
putlara karşıyım deyip, peygamberi putlaştırarak kendisiyle çelişen beyin fukaralarıyla aynı torbada olmak istemeyen ve bana sadece kuran yeter diyen insan olabilir.
(bkz: kesin ip var amk)
ayeti kerimede açıkça belirtilmiş. bakara (7) onların kalpleri mühürlüdür gözlerine perde çekilmiştir.
Peygamberin mucizesini işitip inanmayandan daha günahkardır.
hz. muhammed'in (s.a.v.) mucizesi yoktur, kuran'da mucize yoktur diyen müslüman! kuran'da miraç hadisesi de mi geçmiyor? (!) kuran'a ve islam'a inanıyorsan mucizeye de inanacaksın. kuran'da mucizelerin olduğu birçok kıssa vardır. bir örnek daha vereyim: hz. hıdır- hz. musa kıssası.

edit: Hıdır aleyhisselam'ın kıssasını vermem mucizenin hak olduğunu belirtmek içindir. Ayrıca şuna katılıyorum: Bir mucize beklemek doğru bir şey değildir. Fakat bu önceki mucizeleri inkar etmeyi anlatmaz. Onları anlatmada da bir sıkıntı yoktur. Müşriklerin istekleri için değildi zaten Hz. Muhammed'in mucizeleri.
Bakmak var gormek var cunku siz nankorsunuz hic kusura bakmayin.olmadigini dusundugunuz yaraticiya ofkelisiniz bu durum da siz de problem oldugunu dusundurtuyor.
inanamayan insandir. Adi ustunde mucize.
anlatılan şeyler peri masalı olduğu için varolmayan insandır.

2015 senesinde hala bir adamın parmaklarından su aktığına, ayı ikiye böldüğüne inanan safların olması daha komik gerçi.
tuhaf tiplerdir. ya zekaları yolmuş ya da itliğine inanmamışlar.
gandalf ı büyü yaparken korkmayan orclar ,troll'ler gibidirler.
(bkz: hangi mucize)
bu büyüdür değip inanmamışlar demek ki o zaman büyücülük böyle şeylere imkan veriyor ya da anlatım aşırı derecede sembolik. bence sembolik olması muhtemel çünkü ayı yarma da bayağı bir uçuk.