bugün

Oyun diye oynayan herkesin beynini sikeyim.
rezalet ötesi iğrenç bir oyundur.
çok kötü olan bir oyundur.
iyidir ama bir fifa değildir.
4'lü oynanışı oldukça zevklidir. Top kontrolü PES 2016 dan daha zordur. PES 2013 ile PES 2016'nın karışımı olmuş.
fifa 17 ile kıyaslanamaz.
Faul yok bu oyunda arkadaş. Adam bi ton takla atarak yere düşüyor ama faul yok. Ulan madem faul vermiyosunuz. Niye adama o kadar takla attiriyorsunuz. Orta gol oyunudur. Favori takimim Marsilya.
Orta gol oyunu falan değildir.
Tiki-taka oyunudur.
Pes 2013 oynayan tayfa orta gol oyunu diye zırvalıyor.
Pas,pas,pas !
Spiker bile başlıyor övmeye bu oyunla birlikte.
Haa tiki-taka oyununu oynayamıyorsanız elbette gol atamassınız.
bu oyunu biraz geç de olsa oynadım geçenlerde, oyun klasik pes falan değil, pes görünümlü fifa gibi olmuş, oyunun dinamikleri fifa gibi olduğundan biraz fifa gibi hantallaşmış oyun kontrolü biraz daha zor ancak goller vs. aksiyonlar pes gibi yani değişik olmuş beğeneni olur ama pes sevenlerin çoğunun seveceğini sanmam.
Güzel bir oyun. Ben süperstarda oynuyorum. Bu yıl oyunu kolay yapmışlar.
Güzel bir oyun. Ben süperstarda oynuyorum. Bu yıl oyunu kolay yapmışlar.
Yerini fifa 18 ile dolduracak oyundur. Zira ben öyle yapacağım.

14 yıldır oyun oynadım Bu kadar rezalet bir oyun daha görmedim.
sabahlara kadar online attığımız bağımlılık yapan oyun.
pes 2018'in demosunun çıkmasıyla artık benim için bitmiş oyundur. Güncellenmek gerek.

aha bu da Pes 2017 için hazırladığım son video: https://www.youtube.com/w...h?v=U-xtrroNeCw&t=32s
PES 2017 bence de güzel bir oyun. Demosunu oynadım sadece ve paslar falan inanılmaz iyiydi. PES 2016 faciasından sonra müthiş gelmişti bana. Lisans sıkıntısını çözseler bir de, Real Madrid'in lisansı nasıl olmaz aq? Hatta çoğu La Liga takımının?
Oyuna 2013'den sonra hep kötü dediler. 2017 Gayet başarılı bir oyun olmuş bence. Pes 2017.
2013'ü beğeneni de ben anlamıyorum. Oynanış olarak iyiydi ama Stoperler o kadar gerizekalıydı ki harddiski kırmıştım sinirden, daha da oynayamadım PS3 de, kolları falan kaç kere çarptım sayamam.
Pc de hala oynadığım uber oyun. Menagerlik modunda eğer bir yarışma olsaydı, turkiye'de dereceye girerdim. Boş zamanlarımın vazgeçilmezi olan oyun.
hala oynuyorum. eee bilgisayarımız fifa kaldıracak durumda değil, napalım.
Pes 2017 serisinin çıkan son güzel oyunu.

Bu oyundan sonra pes bozdu maalesef.