bugün

erkeği en zor duruma sokan anlardır. yerli yersiz kalkar, insanı inanılmaz utanca sürükler.

son 2 yıldır penisimi oldukça iyi dizginleyebiliyordum. istediğim zaman kaldırma ve indirme gücüne sahiptim. bu yüzden 2 yıldır bu konuda kafam rahat. istemediğim sürece erekte olmuyor penisim. oldu mu da hemen indirebiliyordum.

taaki geçen güne kadar. geçen gün dekolte giyinmiş bir bağyan arkadaşla muhabbet ediyorduk. sonra "kravatını kim bağladı, olmamış o" deyip çıkardı. bir kaç defa elinde bağlamaya çalıştı. sonra "bu böyle olmayacak" deyip çıplak bacağında kravatı bağladı. benim penis "abi benlik bir şey var daha fazla gizleyemezsin" deyip yerinden fırladı. allah'tan oturuyorduk. tabii daha sonra bu da bi boka yaramadı. kız kravatı ayağından çıkarıp "ayağa kalk senin üzerine bağlayayım" dedi.

ulan "yok şimdi kalkamam" desem rezil olacam. kalksam yine rezil olacam. ben şeeyimi indirmeye çalıştıkça anarşist gibi başkaldırmaya devam ediyor. neyseciğime, içimden "sonuçta kızın işi boynumla, aşağılara bakmaz" deyip ayağa kalktım. ama amk dar pantolon içinde penis 20 cm önden gidiyor resmen. fark etmemek için kör olmak lazım. kız dibime girdi ve kıravatı boynuma geçirdi. sonra bakışları pantolume kaydı ve gördüğü utanç manzarası karşısında sadece güldü. ben panikledim tabii "ya noldu ya niye güldün" dedim. kız hiç bozuntuya vermedi. cevap ta vermedi.

sonraki davranışları normaldi. ama utandım amk. şimdi bir de gider millete anlatır bunu. adımız abazana çıkacak. halbuki normal bişi. ühühühühü.
Geceyi misafirlikte geçirdiyseniz sabah kalktığınızda işiniz zor olabilir.
Bazen tuvalette.
nasıl anlıyor şerefsiz bilmiyorum ama tam otobüsten inecek olduğun anlarda. hemcinslerim bilir!
dolmuşta ineceginiz durağa 100 metre kala.
(bkz: yerken boşalmak)