bugün

flaş bir coşkun birdal transferiyle girdiler sezona.kadroları rakiplerine göre daha güçlüydü.güçlü kartalspor ile oynadıkları hazırlık maçında da umut vermişlerdi.şu anda 9 hafta sonunda 11 puanla 12.sıradalar.tam anlamıyla bir fiyasko olmak üzere pendikspor için 2010-11 sezonu.acilen sihirli bir değnek değmesi lazım takıma.lafta "hedefimiz bank asya 1.lig" demek ile çıkılmıyor malesef.birazcık ruh lazım,eski pendiksporlu futbolculardan destek alınmalı gerekirse.
(bkz: bunun adı tecavüzdür)

(bkz: melis in tecavüzü)

filmlerinin başrol takımıdır.
görsel
efsane 2.lig takımıdır.
farkettirmeseler bile hiç bir fenerbahçelinin unutamadığı takım.
diyarbakır' dan istanbul' a üniversite okumaya gelmiş arkadaşıma pendik' i diyarbakır' dayken hiç duydun mu diye sormuştum adam da; 'tabi duydum feneri yendi ya' demişti. pendik' in reklamı bundan daha iyi yapılamazdı, sağ ol var ol pendikspor.

stada ulaşım için: http://turkfutbolu.blogsp...dikspor-stadna-ulasm.html
Fenerbahcenin ezeli rakibi olan takimdir.
bugün türkiye kupasında sanica boru elazığspor'u da eleyerek şanlı geçmişine mesaj vermiştir.
bu sabah stadın önünden geçerken elazığ maçını düşündüm, eleriz lan dedim. haberi geldi elemişiz. türkiye kupasında fenerbahçe-pendikspor eşleşmesini heyecanla bekliyoruz.
elezığspor'u elemesi sürpriz olmayan takım belliydi zaten.
http://spor.mynet.com/hab...ikspor-yine-surpriz/56498
at kovboy ilişkisinin bir başka versiyonu olacak bakalım.
feneri eledikten sonra özellikle fenerli hakemlerin hınç duygularıyla pendiksporu çokca yaktığı bu yüzden keşke yenmeseydik dedikleri geçen sene bir gazetede haber olarak geçmişti.
Fenerbahçe Pendikspor'u tam 4273 gündür yenemiyor.
manchester united' i takımdan saymayanların kabusu, ukala siken, ders veren adeta "desteklemiyorsan saygı duy piç!" diyen güzide futbol takımı.
(bkz: pendikspor denince gözleri dolan taraftar)
istanbul'un güzel ilçesinin nadide bir takımı. Genelde galatasaraylı arkadaşlar bu ilçenin limanına çok sığınır zor durumlarda.
--spoiler--
1461 trabzonspor, pendikspor'un arkadaşlık isteğini onayladı.
--spoiler--
insanın sırf fb galibiyeti görebilmek adına pendiksporlu olası gelmiyor değil mk. adamlar en azından %50 ile oynuyolar.
2013-2014 sezonunda oldukça başarılı bir performans gösteren takım.
play-off'lara kalmalarına kesin gözüyle bakılmakla beraber ptt 1.lig'i de zorlayacağa benziyorlar.
ligde 5. sırada olan kulüp.
maçlarını 2500 koltuk kapasiteli pendik stadında oynayan kulüp.
son maçında kırklarelispor' u deplasmanda 2-0 yenmiş kulüp.
Şikebahçe'ye yıllarca unutulmayacak bir leke bırakan Yurdum takımıdır.
Sami Bayram' ın başkanlığa seçildiği kulüp.
centone karagümrük maçındaki kötü tezahurattan ötürü federasyondan 8000 tl para cezası almış kulüp.