bugün

1 metre 20 cm bounda, daha çok killing'i andıran yaratık. uzay gemisinden uzaklaştığı için yolunu kaybetmiş sığınacak bir dam arıyor gibi bir hali var. kolpa görünüyor.

video görütüleri için:
http://www.gazeteport.com.tr/DUNYA/NEWS/GP_221698

ABD'de yayınlanan The Sun gazetesine konuşan Peckman, "Kalan kısmı bir belgesel şeklinde yayınlayacağım. Görüntülerdeki uzaylı, gece yarısı pencerenin dışındayken, kamerayla çekildi" diye konuştu.

Peckman, görüntüleri, Stan Romanek adlı bir arkadaşının Nebraska'daki evinde çektiğini söyledi. Peckman, "Onun iki genç kızı var. ilk başta kızlarının arkadaşı Tom'un içeriyi gözetlediğini düşündü. Tom'u suçüstü yakalamak için kamerasını getirdi ve kayıt yaptık" dedi.
dağın başındaki evin içersinde iç çamaşırlarıyla dolaşan güzel kadını dikizlerken yakalanan uzaylı.**
göz bile kırpmaktadır. kafası büyüktür. gridir.
uzaylı pencereden arizona çölüne bakıp iç çekiyor. düşünüyor ki bir ah çeksem şu çöl deniz olur. bir sigara hazırlıyor kendine. tütünü anadolu'mun baharından kopup gelmiş. düşünüyor ki bir of çeksem şu büyük okyanus çöl olur. baba yadigarı pikabına taş plağını koyup ayrı alemlere dalıyor ufo. kendini yalnız hissediyor bu yabancı diyarlarda.

efendim bu kadar dandik ve uyduruk bir ufo vidyosu daha önce ne izlemiştim ne de izleyenini görmüştüm.
(bkz: dıh dıh dıh eyi günler)
''burada bir manyak oturuyormuş, ona bakıp çıkacaktım'' diyerek geldiğini düşündüğüm uzaylı. hangi psikopat gece karanlığında kamerasını bok gibi bir manzarası olan evinin camına sabitler ki? deniz manzaralı evde oturuyorum, balkondan ayaklarımı izmir körfezine sokuyorum resmen, anla ne derece t.şşaklıyım. ama bir günden bir güne kamerayı cama sabitlemedim, dönüp bakmıyorum bile lan.

aha bak ilk kez sabitledim kamerayı, kızıl ötesi mod...ananıı.. bu ne lan, biz dostuz oğlum...dur yapma... içeride sevgilim var onu yiyebilirsin...dııızztttt ddıızzttt.
kızının sevgilisini videoya çekmek için pusuya yatan adamla alay eden maskeli gençtir.
dünyalıların uzay teknolojisine ulaşma hevesi'nin bi yerde tersine işlemeye başladığının ispatıdır. ne lan o öyle, röntgen filan? oldu olacak belediye otobüslerine de fortçu olarak dadanın .minakoyyim!

bu dünya bu kadar sapkına zaten dar goçum.. hadi koyulun siz uzay yoluna..
bir deri bir kemik kalmış, hatta ne derisi sadece kemik kalmış yiyecek arayan bir gariban bu. nasıl da melül melül bakıyor.
abazalığın evrensel olduğunu kanıtlamış uzaylıdır. rontgencidir. pis sapıktır.
sözlükte iğrenç esprilere konu alan yabancı.
gezegenler arası yolculuk yapmayı becermesine rağmen, dünya havası solumasından olsa gerek kendini saplıklığa vuran uzaylıdır.
(bkz: ufo gören masum köylü)
O saniyede bayılmama hatta komaya girmeme neden olabilecek tek neden.