bugün

Mobil kullanıp da dışarıdan da yazabilir.
Gece takılan ezikten yeğdir .
(bkz: özeleştiri)
tanım: eleştiri yada özeleştiri olabilir.

eğer sabahın sekizinde buralardaysa işsiz de olabilir...
yapacak hiçbir şeyi olmayan şahıstır.
Yol başka türlü cekilmiyor.
Asosyallikten değil de yolculuktan. Hedefe varınca sen sözlükte takılırsın ben dışarda sosyalleşirim.
Haftanin hangi gunu olursa olsun genellikle cilginlar gibi evde takilirim. Cunku insanlari sevmiyorum. Evde ki beslenme aliskanliklari ve cevreye uyumlu yasam icin sorular varsa alabilirim.
ayıp oluyor ama.
herkese melaba *

(bkz: yok birbirimizden farkımız)
ne güzel arkadaşlarla plan yapıp oturacaktık bir yerlerde.

Ancak bu sabah hava bizim buluşmamızı istemiyor. Akşam gibi karanlık, öylesine kapalı. Esen rüzgar beni sürükler. *
Yağmur ise bir yağıyor, bir duruyor.
(bkz: başarılı troll denemeleri)
günaydın. başlık sayesinde bugün günlerden pazar olduğunu anladım.Teşekkürler.
Sabah sabah nerede olmamızı bekliyorsun evlat.
Tamam be çıkıyorum şimdi.
Bak zaten final haftamdayım, stresliyim. kafamı dağıtmak için girdim şu platforma canımı sıkma benim sayın yazar.
haftanın 6 günü mahrum kaldığı ve tatil olması sebebi ile evinde yaptığı mis gibi kahvaltının üzerine elinde kocaman fincan çayı ile gevrek gevrek ekrana bakmakta olan tiplerdir.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

eziklik hiç bu kadar keyifli ve huzur verici olmamıştı lan.
Haftanın 7 gününü hep aynı geçiren kişidir.

Günlerden Pazar veya pazartesi olması onun icin farketmiyordur.
Bazıları gibi ana kucağından yazmayıp hafta içi it gibi çalışan eziktir; Patron zaten kafasını zikmiş, dinlenmektedir ulan!
Bu sabaaaahh, yağmur var Ayvalık'taa, tara raaaa...

Olm bak gelirsem hamile bırakırım, çoğalırsın diye korkuyorum.
https://youtu.be/BKjrTC3etsU

bugün pazar ve ben sizi çok özledim
pazar sabahı sözlükte takılan insanları eleştiren sosyal arkadaşlar, sözlüğü kapattıktan sonra sosyeteden arkadaşlarıyla birlikte como gölü'ndeki evlerinde kahvaltı yapacaklar sanırım.
buyrun ?
Merhaba bu benim. Saka lan saat 4:45 burada.
pazar günü yapacak daha iyi bir işi olmayan kişi.
sözlüğe sadece evden girilmiyor, partiyede gitsem parkta dolaşamaya da çıksam sözlüğe bakarım, sözlükteyiz diye asosyal olmuyoruz ezik hiç olmuyoruz.