bugün

onun aramasını bekliyordur. hani bir umut tabi.

edit : konuştuk. şaka gibi. şuan meteor düşse umurumda değil amk.
cumartesi akşamı rakının dozajını kaçırmıştır. pazar günü şişik gözlerle, ödem toplamış bir suratla ve ağrıyan kemikleri ile başbaşa birgün geçirmeyi tercih eden kişidir. mineral kaybını amorti etmek için şimdiden üç şişe soda içmiştir bile. *
Huzur seven insandır.
Vıcık vıcık kalabalıktan, gürültüden, anlamsız koşturmalardan, trafikten, çocuk çombalak sesinden hoşlanmayandır.
En berduş ev haliyle, filmini izler, kitabını okur, müziğini yapar, kahvesini yudumlar.
O mutludur, dert etmeyiniz!
şuanlık yapacak daha iyi bi aktivitesi olmauyan insandır.en ufak fırsatta kendini dışarı atıp hunharca gezebilirliği yüksektir.
Bir markete gideyim bari.
Sınavı vardır ders çalışıyordur.
Tüm hafta dışarda olduğu için dinlenmeyi tercih ediyordur. Evet.
Benimdir. Geriye kalan 6 gün sürekli dişarıdaydım. Bırakın bugün de dinleneyim diye düşünmüş insandır.
Fırsat bulmuşken dinleniyordur,

Diğer günler oturamadıysa demek ki..

Misafir bekliyor da olabilir.
Parası yoktur kardeşim.. Manyak mı bu insan bu havada otursun kukuman kuşu gibi evde.. Bide tabi hastalık var.
cumartesi gecesi sabaha kadar içen insandır, kendine gelmesi için dinlenmesi gerekir.
Hafta içi sabahtan akşama çalışan ve yorulan insandır.
Ozel bir insandir.*
Hala yatakta olan insandir. Sabah telefon gorusmesi yedi dakika kahvalti yarim saaat. Tuvalet yarim saat. Dolaba gidip bira almak bir dakiak toplamda sadece bir saat aekiz dakika yataktan ciktim.
Az önce annem 12 yaşındaymışım gibi "ders çalışacaksın. dışarı çıkmana izin vermiyorum." deyip cüzdanımı ve araba anahtarını sakladı.

Canım annem. Hala çalışamıyorum ki. Keşke.

Editoşki: 13 yaşındayım. Kıskıskıskıs.
pazartesi vizeleri başlıyordur. ders çalışıyordur ders. *
Yalnızdır.
pazar gibi pazar beeee diyen insandır...

cumartesiyi cumartesi yapan pazardır , pazar yatışlarıdır unutmayın.
eğer haftaiçi dolu dolu çalıştıysa helal olsun dediğim insandır.

yatsın dinlensin. kafa dinlesin, bedeni dinlendirsin.

yarasın. oh mis.
sabahın 7 buçuğunda kalkıp işe gitmekten iyidir.
yorgun geçen bir haftanın ardından şehrin keşmekeşinden kendini soyutlayarak evine huzurlu bir haftasonu geçirmek isteyen insandır.
ya ailesiyle beraber mutlu, huzurlu ya da bir başına yalnız ve gene yalnız olan insandır.
sanırım sözlükteki çoğu insan -ben de dahil- şu an bu grupta...

hava güzel aslında istanbul'da. neden kalkıp dışarı çıkmaz ki insan? bu sorunun cevabını ben de bilmiyorum ya...
hava aşırı sıcaktır. çıksın da pestili mi çıksın?
bir önceki gün sabaha karşı eve gelmiştir. anca kendine geliyordur.