bugün

Hazır türkiye den çekilme kararı almışken Paypal da kullanılmayan tutarlarınızı bağışlayabilirsiniz. Mantıklı kampanyadır.
nasıl yapılıyor
öncelikle paypal hesabımıza giriş yapıyoruz, çıkan ekranda en üstte yer alan gönder ve iste sekmesine tıklıyoruz. sonra ilk sırada yer alan arkadaşlarınıza ve ailenize para gönderin seçeneğine tıklıyoruz. gelen ekrana 'international@losev.org.tr' yazıyoruz ve sonraki'ye basıyoruz. sonra bağışlamak istediğimiz miktarı yazıyoruz ve işlem tamam. 15TL ya da 10$ dan düşük olan bakiyeler kullanılamıyor zaten.
bağış yapan arkadaşlar, bağış miktarlarını yazarlarsa kampanya sonucunda bağışlanan miktarı da paylaşabiliriz.
12.42 tl güzel çocuklara.
3 tl. Güzel kampanya. Tebrikler.
Cok ince düşünülmüş muazzam kampanya. Hesabımızdaki 2-3 dolar belki bizim in bir önem arzetmiyor ama biriktikçe oradaki meleklere umut olacak.
1.5 tl vardı. çekilmiyor bir şey alınmıyor azdı.

lösev e verdim . çok doğru bir kampanya
6 gün sonra paypal türkiye'den tamamen çekilecek ve sanıyorum hesabınızda bulunan miktarla ilgili bir işlem uygulamazsanız orada eriyecek.

o yüzden küçük miktarları kampanya dahilinde kullanın da bir işe yarasın.

evet efendim. güzel ve değerli bir kampanyadır, imkanı olup da destek verenlerin eline emeğine sağlık.
Böyle bir kampanyanın uluslararası lösemili çocuklar haftasına denk gelmeside çok güzel bir şey. 6 saatten beri PayPal kullanıcıları LÖSEV’e 3048,05$ bağışta bulundu.
bakiyemdeki 3,46 usd paramı bağışladım. ayrıca kampanyanın canlı tutulması gerek. bağışın azı çoğu olmaz arkadaşlar.
paypal hesabımda kalan son 5 dolarlık bakiye ile katıldığım kampanyadır. çok güzel bir kampanya olmuş katılanlara tekrar teşekkürler.
görsel
hesapta mecburi olarak tutulan kapora tutarıı olan 3.50 dolarımı seve seve gönderdiğim kampanya. kim bilir hangi global şirket ceo'sunun cebine gidecekti, iyi oldu. kim akıl ettiyse teşekkürler. bu arada paypal'ın türkiye'de faaliyetini durdurması utançtır, ayıptır tc. adına.
desteklenmesi gereken kampanyadır.

uludağ sözlük ergen istilası altında olduğundan pek ilgi çekmemiş başlık. yukarıda da belirtildiği üzere ancak aptal saptal , siktiriboktan başlıklar binlerce giri alır burada. sözlüğün ıq seviyesinin de bir göstergesi aslında.

paypal kullanmayanlar 3406'ya boş sms atabilirler.
bende de varda biri nasıl yapabileceğimizi yazsın pls.
müthiş bir kampanya.
kesilikle takdir ediyorum ve katılıyorum.

ayrıca;
(bkz: up up up)