bugün

1993 doğumlu yıldızı Arjantin futbolununun yeni yıldız adaylarından...

tarzı Kun Aguero'yu andıran futbolcu Palermo tarafından keşfedilmiş ve hemen kadroya katılmıştır.
pek bir genç yetenek.
palermo da oynayan genç arjantinli forvet.
Bu sezon Serie a da 12 gol 8 asistlik performansıyla dikkat çeken genç yetenek. Messi , agüero , tevez ve higuain gibi mükemmel gol silahlarına sahip arjantin için belki varlığı yokluğu çok önemli değil ama icardi ile beraber yeni neslin en iyi arjantinli golcüsü olmaya adaydır.
Bu sene çılgın atıyor palermo'da, pastore gibi yüksek okuturlar.
palermo yu ayakta tutan yetenek.
ileride parlar.
(bkz: buralar entry dolacak)
Madrid alır.
Az önceki Genoa maçında golün asistini yapmadı belki ama hazırlanış pasında içeriye zehri saldı, fiziki yönden çok koşturuyor yaşına göre baya kuvvetli, dev takımların transfer listesinde.
Topla buluştugu her an olumlu işler yaptı bugün, pas aklı oldukça zeki 2.golün asistini yaptı.
Juventusun 35 milyon euroya transfer ettiği oyuncu.
Fifa kariyer de geliştirip yine juventus a sattığım oyuncudur.

Helal olsun 35 e almışlar ben pazarlığı 50 den açmıştım :D
juventus a transfer olmuştur.

http://m.sporx.com/haber_detay.php?frm_id=468384
juventusa giderek büyük hata yapan genç yetenek. bunu söylememin sebebi juventustan ölümüne nefret etmem değil tabi ki, italya liginin boktanlığı, takım olarak juve'nin boktanığı bla bla bla. keşke gitmeseydin be wonderkid.
Tevez in boşluğunu doldurmak için juve ye giden arjantinli yetenek. ihtiyar juve kadrosunun yaş ortalamasını düşürecek. Ayrıca morata ile de uyumlu bir ikili olacağını düşünüyorum.
juve ile ilk resmi maçında golünü atmış genç futbolcu.
Real Madrid'de akıl varsa bu Adamı alır.

Müthiş bir yetenek...
juventus formasıyla dikkatleri üzerine çeken topçu demek isterdim. zira benim dikkatimi palermo formasıyla çekmişti daha geçen sezon. dünya futbolunun böyle adamlara ihtiyacı var. umarım üstüne koyarak devam eder ve klişeleşmiş madrid-barça yıldız transferi kültürünün kurbanı olmaz. ne gerek varki, kal juve de efsane ol. juve kötü takım mı yani şimdi. sinirlenmeden konuyu kapatıyorum. ayrıca, forza juve.
müthiş yetenekli futbolcu.

messi'nin bir tık gerisinde.
fm'nin gözdesi arjantinli wonderkid.
Juvenin yakışıklı ve yetenekli golcüsü.
ismine bakıldığında zenci bir futbolcu algısı yaratan ama messiye tip olarak az andıran genç arjantinli yıldız. seneye kalmaz juveden pogba gibi barca real bayern chelsea united kulüplerden birine gider.
fm'e çılgın atan acayip gelişme gösteren leblebi gibi gol atan futbolcu. evet.
Gol sevinci aşırı karizmatik. Ama tip liseli amk.