bugün

organizasyondaki sorunlar nedeniyle 6 kişi ile gerçekleşmiş ve herkes tarafından alay konusu olmuş zirvedir. Ayrıca sözlükte şimdiye kadar en az kişiyle yapılan (tatil zirvesinden sonra) zirve olma namını kazanmış zirvedir.
organizatör felaketi sebebiyle patlasa da, scrabble, hayat hikayeleri, çıtır kızlar zirvesine dönüşerek tadından yenmeyen zirveler arasına girmiştir.
anlaşılan karga nın tadından yiyemediği zirve olmuştur.organizatöre geçmiş olsundur.
scrabble i ogrenme firsati buldugum ve ilmime ilim kattıgım zirvedir. Gelenlerin ayaklarina saglıktır.yasasin citir kizlardır.
bu zirveye gelen çıtır kızları neden benim göremediğimi anlamadığım zirvedir. *
çıtır kızların melankolik ve karga tarafından görüldüğü zirvedir. isteyen yasak merveden teyit alabilir...
(bkz: 19 agustos istanbul tabu zirvesi)*
bir huri grubunun miksaj ve elifff gittikten sonra içeriye tesrif ettikleri zirve patlagıdır.
(bkz: silikon patlaması) * *
amacımız kimseyi rencide etmek değildir.o güne dair yapılan acıklamaların hiç biri birbirimni tutmuyor.azre1 saat 15 dakika tiyatronun orda beklediğini hatta bir yazı astığını söylüyor ama aynı yerde bekleyen yazar arkadaşlar nasıl oluyor da o yazıyı göremiyorlar anlamıyorum.ayrıca kafede ki garson bize bi bayanın sözlükten bir grup sorduğunu söyledi ve biz birileri gelirse buraya gönderin dedik yani azre cafeye gelmiş olsaydı,yani bizden sonra garsonlar kesinlikle bizim olduğumuz yere yönlendirirdi ayrıca kafenin içinde hiç mi gezmedi ki yasak merve yi tanıyormuş.
ayrıca azre bize ulaşamayınca tucimania ile buluşmuş.tucimania benim zirvede olduğumu biliyordu.çünkü gelip gelmeyeceğini öğrenmek için 14.30 gibi tucimania yı aradım.buluştuklarında hiç mi konuşmadılar numaram tucimania da var alıp arayabilirdi ki karga,melankolik ve eqin yaklaşık 20.00ye kadar kafedelerdi.başka bir yazar arkadaşımız da banaazrenin 2 saatten fazla cafe de oturduğunu söyledi.nasıl yani?

bu rencide etmek değildir bunu kim yapsa birileri böyle eleştirir-ki sözlük tarihinde benim de eleştirirlmişliğim var.tüm bunların üstüne arkadaşımız henüz dün açıklama yapabilmiştir.
bizi 1 saatten fazladır orda ya da burda bekleyeceğine net cafe den online olan arkadaşlardan illaki birimize ulaşabilirdi zira ben 5.30 da zirveyi terkettiğim gibi kadıköyde karşıma çıkan ilk net cafeden azre den bi haber var mı acaba diye baktım.
(bkz: konunun don lastiği gibi uzaması)
(bkz: organize işler)
başarısız bir organizasyon bile olsa gereksiz yere uzatıldığı ve bahsi geçen kişinin üzerine gereğinden fazla gidildiğini gördüğüm zirve.
(bkz: patladığı düşünülen ancak sadece organizatörsüz gerçekleşen zirve)*
benim yaşadığım 19 ağustos için (#561077 )*
1-yapılan açıklmaların tutarsız olduğunu düşünenler ile kadıköye gitmeye ve her yaptığım hareketi ispatlamaya hazırım * * * *
bişey diyemeyeceğim *
2-yasak merve ile sadece msnde görüştük, O beni Webcamde gördü ben ise sadece resmini*
3-astığım yazı gerçektir. a4 ufak bir kağıt görülmemiş olabilir. keşke a0 bulma imkanım olsaydı, o zaman görülmeme şansı olamazdı. ama o dilekten önce telefon numaralarını almış olmayı yeğlerdim ki o zaman hiç bu kadar gereksiz entry ve kırgınlık vede kızgınlık olmayacaktı
4-ben kimsenin gelmediğini düşündüğüm için diyar cafede oturmadım, 4 civarı garsona kimsenin gelip gelmediğini sordum
hayır cevabını aldıktan sonra beklemenin anlamı olmadığını düşündüm *
5-tucimania ile yapılan telefon konuşmalarından haberim yok, yoksa bunun sorumlusu ben değilim * * *
6-ekilmiş olduğunu düşünen bir insan neden net cafeye gidip entry girsindir ki o akşam şehir dışına çıktım ve pazar akşamı geri döndüğümde özellere mesaj yazdım, sonrasında da genele açıklama yaptım
7-organizatör olmasa bile diğer yazarlar birbirlerini bulmuşlar ve en azından zevkli birkaç saat geçirmişlerdir. bu durum tabi ki onların başarıları sayesinde olmuştur. ancak azre gruba ulaşsa bile yedi kişi olacaklardı.
8-zirvenin patlıyor olması organizatör'e nasıl bir zevk verebilir?*
9-başarısızlık alçaklık olarak mı görülmelidir *
10-organizasyon konusunda bırakılan boşluk adam satmaya denk bir hareket midir
11-azre özeleştirisini vermiştir bu entry bu konu ile ilgili girdiği son entrydir. tekrar özürlerini bildirir * *
(bkz: patladigi dusunulen ancak sadece organizatorsuz gerceklesen zirve)
böyle bir olay kimine normal gelse de ,gelmiş geçmiş hiç bir zirvede olmadığı için * patladığı düşünülmektedir.
en sondaki özür yeterliydi aslında. şahsım tarafından sadece bu beklenmekteydi... onun yerine suçlanmak, eleştirenleri ziyadesiyle üzdüğünden olay çığrından çıkmıştır. hatta, hiç alakası olmayan kişiler müdahil olmuşlardır.
''olur böyle vakalr sozluk durumu toparlar''demek gereken olaydır,6 kisiyle gecse de zirve zirvedir.kısmet digerlerinedir,diger zirvelerin kaderi böyle olmasındır.