bugün

patlayan tabu zirvesi

amacımız kimseyi rencide etmek değildir.o güne dair yapılan acıklamaların hiç biri birbirimni tutmuyor.azre1 saat 15 dakika tiyatronun orda beklediğini hatta bir yazı astığını söylüyor ama aynı yerde bekleyen yazar arkadaşlar nasıl oluyor da o yazıyı göremiyorlar anlamıyorum.ayrıca kafede ki garson bize bi bayanın sözlükten bir grup sorduğunu söyledi ve biz birileri gelirse buraya gönderin dedik yani azre cafeye gelmiş olsaydı,yani bizden sonra garsonlar kesinlikle bizim olduğumuz yere yönlendirirdi ayrıca kafenin içinde hiç mi gezmedi ki yasak merve yi tanıyormuş.
ayrıca azre bize ulaşamayınca tucimania ile buluşmuş.tucimania benim zirvede olduğumu biliyordu.çünkü gelip gelmeyeceğini öğrenmek için 14.30 gibi tucimania yı aradım.buluştuklarında hiç mi konuşmadılar numaram tucimania da var alıp arayabilirdi ki karga,melankolik ve eqin yaklaşık 20.00ye kadar kafedelerdi.başka bir yazar arkadaşımız da banaazrenin 2 saatten fazla cafe de oturduğunu söyledi.nasıl yani?

bu rencide etmek değildir bunu kim yapsa birileri böyle eleştirir-ki sözlük tarihinde benim de eleştirirlmişliğim var.tüm bunların üstüne arkadaşımız henüz dün açıklama yapabilmiştir.
bizi 1 saatten fazladır orda ya da burda bekleyeceğine net cafe den online olan arkadaşlardan illaki birimize ulaşabilirdi zira ben 5.30 da zirveyi terkettiğim gibi kadıköyde karşıma çıkan ilk net cafeden azre den bi haber var mı acaba diye baktım.
güncel Önemli Başlıklar