bugün

Çalık grubuna ait, yıllardır bankacılık lisansını ve mevduat toplama yetkisini alamamış olan aktifbank tarafindan gelistirilen projedir.

rte ye yakin isimlerin projesi oldugu icin kanunlasmis ve zorunlu halr gelmistir.

ayni sancak grubunun icadi vera yazarkasa pos icin tebligler cikartilip 1500 tl tutarindaki dandik cihazin millete zorla aldirilmasi gibi, rte yakinlarina ozel acilan para kazanma yoludur.
demirspor taraftarı olarak daha önceleri kombine alan biriydim ancak bu sene passolig dedikleri sikimsonik bileti almadım.
hükümetin adamlarına para kazandırmak için zorunlu hale gelen bu bileti alma aldirma.
sonuna kadar hayır denilmesi gereken uygulama. birileri zengin olsun diye yapılmıştır. evet tribünler boş ama bu uygulamadan bir an evvel dönülmelidir.

reklam çekerek şirin gözükmeye gerek yok ! seni gidi yandaş kadir çöpdemir seni.
yine oturdukları yerden yandaşları zengin etmek için keriz türk milletini düdüklemek amacıyla çıkarılan kart.
satacak bir şey kalmadı, artık böyle icatlarla düdükleme zamanı.
tribünlere koyun ve yolunacak kaz getiren uygulama.

müşteri degil, taraftarız!
Ranta ortak olma , passolig alma aldırma !
memlekette terör kol gezerken bir tek terörist stadlarda var mantığıyla rant elde etmeye çalışanların ürünü.

konfeti yok, maytap yok, meşale yok, pankart yok... neymiş efendim holiganları istemiyoruz.

bu ülkede tribün olaylarında kaç kişi ölmüş bu güne kadar. bir elin parmaklarını geçmez. siz önce sokakları temizleyin stadın içerisi en temiz yer merak etmeyin efendiler.
"ne yapalım beyler. x bir yana bütün dünya bir yana.. biz x için canımızı veririz! " deyip passolig alan sözde tribüncüleri görünce ağır sikesim geliyor ama sikemiyorum. çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum.

yemişsin bir bok, bari gelip burada bize arabesk yapma oç. sorsan " x takımının 1 numaralı taraftarıyım, en kötü gün bugünse bugün de x'in yanındayım " der ama türk futbolunu yönetenlerin gözünde sen sadece "karaktersiz" bir malsın!
kombine bizden, bi tek 20 lira ver de şu kartı al deseler yine de almayacağım, gururuna düşkün her taraftarın almaması gereken yasal haraç kesme aracı.

allah dediniz inananları kandırdınız, ekonomi dediniz halkı kandırdınız, ama beni galatasaray'la da kandıramayacaksınız.

fenerbahçeli, beşiktaşlı, trabzonlu farketmeden hiçbir onurlu tribün emekçisini de kandıramayacaksınız, suistimal edemeyeceksiniz.

bu haracı size vermeyeceğiz. gırtlağımızdan kesip takımımıza vermenin bir yolunu buluruz, ama size değil.

bu ülkede her şey bitebilir ama tribünler ve tribüncüler bitmez. herkes boyun eğer, onlar eğmez.

kaybedeceksiniz.

hem de satabilmek için her türlü tavizi verip, göz göre göre batmamak için nasıl kaçacağınızı bilemeyerek kaybedeceksiniz.
stadlara giren tüm taraftarları bir bir fişleyeceğini düşündüğüm uygulama. özellikle başvuru sırasında seçtiğin takım dışında başka bir takımın maçlarına gidilememesi tamamen saçmalıktır.
tribünleri sikmeye adanmış en sikimtirik zamazingo.
Türkiye futbok tribünlerine yeni gelmiş bir uygulama. ben de hakkında hiç iyi şeyler duymadım lakin neden sevmediğimiz konusunda da net bilgim yok, iyi niyetli arkadaşlar mesajla durumu açıklarsa sevinirim.
koyun gibi güdülmek istemeyen taraftarın almadığı zırva.
akp ile tüpçü el ele, yandaş banka ile Türk kulüplerini hem ekonomik hem de motivasyon olarak bitirme projesi. holigan olayı yalan dolan, amaç fişleme ve Kulüpleri siyasi erk altına sokma.
Adana Demirspor taraftar grubu Şimşekler'in şuanki abilerinden, yöneticilerinden Ramazan Ölçer'in "Türkiye'de yeterince passolige karşı direnç bulamadık, tepki oluşturamadık bu yüzden alalım" dediği lanet rant elde edilen sistem. tek amaç klüpleri ve taraftarları koyun gibi gütmektir efendim. Ayrıca Şimşekler gibi Sol 'u temsil ettiği söylenen taraftar grubuna yakışmayan hareketti. Ben Türkiye'de en büyük en ilginç en dikkat çekici tepkiyi vermeyi beklerken alıyoruz denmesi hayal kırıklığı yarattı.
bir türlü elime ulaşmayan kart. ulan siteden duruma bakıyorum, silivri acentesine gönderildi yazıyor. şimdi bi daha baktım, kart basım aşamasında diyor. daşşak mı geçiyon tff? 15 gün oldu oğlum gönderin artık lan!
Tribün terörü, karaborsa gibi şeyleri önlemek için ortaya atılmış(mışmış). Hassiktir!
Tribünde terörist aramayın. varsa 3-5 tanedir onları da her halukarda bulursunuz. Asıl teröristleri meclise sokanda sizsiniz, karaborsanın babasını yapıp halkı soymayı geç direkt olarak sikmeye başlayan da.

bu pislikten rant elde eden, rant oluşturan, aracılık eden, göz yuman kim varsa hepiniz Siktirin gidin Bu ülkeden.
Türk futbolunu daha ilk haftadan getirdiği konumun ilk verisi;

seyirci ortalamaları:
almanya ikinci ligi - 22000
ingiltere ikinci ligi - 22000
Türkiye süper ligi - 8600

rezillik ki ne rezillik!
ilk hafta itibari ile ellerinde patlayan sistem. Kaldırmak zorundasın tüpçü, kaçışın yok.
Mersin-beşiktaş maçında yepyeni stadın yepyeni turnikelerinde çalışmayan zırva kart.
kadir çöpdemir reklamında diyordu hani meşaleler hazır diye, hazırmış hakikaten.
konuyla ilgii son dönmelerde okuduğum en iyi köşe yazısı:
http://www.gazetedokuzeyl...azisi/3647/e-rezalet.html
Tamamen seyirci sayısını düşürmeye yönelik yapılan bir sistemdir.
yamulmuyorsam sporla içli dışlı koca göbekli bir herifin göbeğini daha da büyütmeyi hedef seçmiş yöntem. çükleri sağolsun, başka ne diyelim ki?
almıyoruz arkadaş.

taş: beşiknotluyum
güncel Önemli Başlıklar