bugün

paket parliament ın 100s lık modeli...
parliament'in bence en güzel modeli. birayla vs çok iyi gidiyor. favorilerimdendir. kesinlikle tavsiye edilir hoş bir tadı vardır. bayan sigarasıyla da pek alakası yoktur parliament'in.. boğazı yakmaz, hoş tadı vardır. bir de taklidi vardır (bkz: vigor)
içimi güzel sıgaradır.
(bkz: daha geç öldürür)
(bkz: yersen)
cok cabuk içilen sigara. bunun yaninda malboro'nun içim süresi bir ömürmüş gibi gelebilmektedir.
bu sigarayı içen başka sigara içemiyor gerçekten hiç alışmayın her sigara alırken servet ödemek istemiyosanız. ama çok güzel ya..
liseden beri cebimin kiracısı, canımın içi. yirim onu. bu sigaraya alışan en azından bir iki defa paketini bitiren bir daha başka sigara içmez. ha parası kalmaz arkadaşlarından otlanır o istisna tabi.
iyi ama pahalı. günlük iki paket gideri vardır.
pis ve çok ucuz ,almayın aldırmayın lütfen.
her şey yalan, bu sigara gerçek. ne içerseniz için bir gün parliamente dönersiniz. gerçi 9.50 tllik fiyatı dönmeme ihtimali oluşturuyor.
Bugün denediğim sigaradır. Boğazımı çok yakmamıştır. Pahalıdır o ayrı. normalde muratti kullanıyorum. Ama iki lira fazla verip denememe engel olmamıştır. Ne olursa olsun, hangi sigara olursa olsun günde en fazla 2-3 defa içmeyi düşünüyorum. Fazlası zarar aga. Hem öksürtüyor. Ciğerler bazen ağrıyor. Belki bırakırım.
ilk içtiğim sigaradır. sonra da düşemedim tabi bu standarttan *
diğer sigaralara göre kokusu cidden azdır.
başlayınca bırakılamayandır. 2 yıldır winston light delisi olan beni rehin almıştır.
Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yerdir.
Hakiki tiryakisi, başka sigara içemez. Öyle bir sigaradır.
aşk'tır...
vazgeçilmezlerim arasındadır ama onunda 5 çıkacak umarım.
gerçekten de kürkçü dükkanı hesabı sigara. sigaram. pahalı ama başka sigaralardan da aynı tadı zevki alamazsınız. hatta beni diğer sigaraların çoğu rahatsız eder, çarpar. bu güzelim, boğaz yakmaz, kokusu belirgin derecede daha azdır, filtresi daha kalitelidir, kahveyle, çayla, birayla, ders üstüne çok iyi gider. olumsuzu, pahalılığı bir yana, otlakçısı çoktur. otlaklandırmam ben diyorsanız iyi ama her pakete küçük bir servet verip de gün ortasında sigarasız kalıyorsanız sıkıntı...
Fiyatı 10,5 tl olmuş zalım sigaradır .
Bunun dışında hiçbir sigarayı içemez oldum.

Bütçenin altını üstüne getirse de vazgeçilmezdir.
ara sıra kendimi ödüllendirdiğim sigara.
bu kadar iyi yorum üzerine deneyesim geldi ama az içen biri olmama rağmen ben bunu her ay alamam ya bırakamassam diye korkuyorum.
içmeye başladığım sigaranın markasıdır son 6 aya kadar sürekli içtiğimdir.

şimdi parasızlıktan (bkz: chesterfield) içiyorum mavi paket.

ama parliament nb sigarasını tek geçerim. abartmadan için parliament için.
askerde tezkere sigarası olarak tüm karakola aldığım sigara. 5 paket almıştım. hayatımda sigaraya verdiğim tek para, o zaman çıktı cebimden. tezkere sigarası dediğin böyle olmalı yani.
Kraldır. Az biraz bozdu sanki bu yılbaşından beri ama yinede vazgeçilemezimdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar