bugün

sevişme eylemini açık havada gerçekleştirmeye bayılan ve bunu yaparken başka insanların eylemlerini maalesef kısıtlayan hatta yeri geldiğinde onları 'ne bakııınnn lan' diye tehtit edip, parkın sınırları dışına çıkmaya zorlayan zevkten yoksun gençlerdir.

inanır mısınız her telden insan vardı lan banklarda. hani takım tutar gibi birbirimizi yiyoruz ya 'yok sen gericisin, yok sen ilericisin, sen aslansın, sen kaplasın, sen s.ktir gitt!!...' yalan lan! vallahi bak. hani toplumsal kutuplaşmaya gidiyorduk? git en yakın parka esamesi okunmaz bu gündemlerin. hepsi orada. böyle dizilmişler kurbanlık koyun gibi, sırayla sevişiyorlar. gerçekten süper bir görüntüydü ve oturup izlenilesi, hatta jüri üyeliğine soyunulup puan falan verilesiydi fakat ne biliyim, ben koşup stres atmak için çıkmışım dışarı, herkes sevişiyor. fakat şunu öğrendim dostlarım, seks gerçekten birleştirici bir nokta. fikir bazında lan! hemen çoşup sevinmeyin, parklara atmayın kendinizi şimdi. ama böyle ortak mekanlarda olmamalı lan. ya öpüş, sarıl, koklaş ama 69 ne abi? şimdi detayları anlatıp adult hikaye tadına getirmek istemiyorum başlığı.ayrıca bana 'aman efendim kalacak yerleri yok ne yapsınlar?' diye gelmeyin. sizin gibi düşünenler yüzünden parklara insanlar akşamları çıkamaz oldu lan. o sevişen çiftlerden erkek olanlar bildiğin belalı. sanırsın sevgilisiyle ben sevişiyorum. kendi halimde koşuyorum lan ben! ne laf atıyorsun? ibine, bana 'ne koşuyosun lan bu saatte' diyor. 'saati mi var lan bunun torrraamm' diyemedim tabi, 'afedersin toprağım' dedim hemen uzaklaştım. ulan madem rahatsız olacaksın parkta sevişirken, ne diye geliyorsun?

o değilde çocukluğum geçti lan benim o parkta. ayakkabımı bağlamayı ben o parkta öğrendim. ilk ve tek dayağımı o parkta yedim. siz futbolu yeni öğrenirken, biz beyzbol bile oynadık lan biz o parkta. bir zamanlar anıların yeşerttiği o parkta , şimdi çöpcüler comdom topluyor.
adrenalin dolu public sex yapan gençlerdir.
mahalleli tarafından levyelerle, beyzbol sopalarıyla kovalanacak gençlerdir, fakat haberleri yoktur.
(bkz: dostum capslar kurbağa olmuş)
(bkz: parkta çılgın sevişen gençler)
bazı şeylerin ne duruma geldiğinin en güzel göstergesidir. bugün parkta sevişen yarın üniversite yurdunda eroin kullanmaz mı? sevişmek derken; aynı yukarıdaki gibi ha öpüşmekten sarılmaktan değil 69 veya 69vari durumlardan yakınmaktayım.

yerim yok geyiğine de gelince; yerim yok bahanesiyle herşey yapılabilir.

yerim yok parkta sevişiyorum.

yerim yok uyuşturucuyu yurtta kullanıyorum.

yerim lan senin yerini. senin bu dünyada yatacak yerin yok at yaprağı.
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
genelde eski türk filmlerinde duyduğum "biz gençken parklarda sevişirdik" cümlesinin öznesidir.
geçen sene kurban bayramının 3. günü bursa'nın yıldırım ilçesinde yıldırım lisesinin üstünde tarafımdan yapılan polis ihbarı sonrasında polis gelene kadar sevişen gençlerdir.

madem parkta sevişecek cesaretiniz var polis gelince niye tıstınız lan ? diye sorarlar adama.
genellikle yaşlı amca ve teyzeler için "ahlaksız" damgası yiyecek olan gençlerdir.
biz eve kadar bile dayanamıyoruz, biz sevişgenleriz diye bangır bangır bağıran gençlerdir. çocukların psikolojisine umursamadan hayasızca sevişir bunlar efendim. ha bir de (bkz: olan var olmayan var)
(bkz: kedidir kedi)