bugün

artık açık ve dandik avon parfümlerinden sıkılan bireydir.fakir olma ihtimali yüksektir.maddi durumu el vermez.ama onunda hakkıdır gio, ck, hugo kullanmak.canına tak etmiştir artık.1 ay boyunca biriktirdiği parayla internetten bir parfüm seçimi yapar.koklamadan parfüm almak gibi bir hataya da düşer aynı zamanda.parfüm fos çıkınca başından aşağı kaynar sular dökülür.verdiği para boşadır.yazıktır günahtır.almayınız aldırtmayınız.yok ben zenginim diyosan sorun yok.
o parfüm sadece özel günlerde kullanılır. bir seferde maksimum fıs sayısı 2' dir.
o para o bünyeden çıkar. Ya onkolog alır o parayı yada parfümeri.
(bkz: yok ben zenginim)
alışveriş sitelerinin avondan ilham alıp "bileğinizi sürtünüz" ifadesiyle yanlış seçim oranını azaltıp hayal kırıklığı yaşatmayabilir.
(bkz: yapan olur belki)
(bkz: teknoloji)*
Yıllardır her türlü özel günlerde hediye paketlerinin hangisinin içinde parfüm var diye içten içe heyecanlanan fakat hiçbir zaman öyle bir hediye alamayan şahsiyetin isyanıdır.
parfüme 200-300 tl (hatta daha fazlasını) yatıranları anlayamıyorum. he, aslında 100 tl yatıranı da anlamıyorum ben ama, en azından 200-300 kadar abartı bulmuyorum. hayır, altı üstü koku veren bir şey; bu kadar abartmaya ne gerek var? anlıyorum, sosyal statü falan filan da, değer mi be! sanki sapığın biri sizi koklayacak da, “mmmm, gucci mi bu?” diyecek. hem, o kadar para verilen parfüm için kim bilir hangi balinaları öldürmüş, hangi hayvanın kökünü kurutmuşlardır.
alıp kullandığın vakit çevrendekiler tarafından beğenilmemesi büyük hayal kırıklığı yaratır.

(bkz: gitti 200 kağıt)
otlakçılara karşı çantada bir yedek avon parfümü bulundurmayı gerektirecek olay.
uzun vadeli düşünüldüğünde karlı çıkılacak davranıştır.
kadınların özel bir ilgi alanıdır. ayakkabı çanta takıntısı gibi mesela. ayrıca hiçte öyle kim koklayacak seni ayaklarına yatmayın, güzel ve kaliteli kokuyu bal gibi de farkediyorsunuz.
düzeltme