bugün

iki alakası olmayan şeyin arasında ilişki aramaktır.

not : şey diyorum çünkü biri doğal olarak karşımıza çıkarken biri çeşitli süreçlerden geçtikten sonra hayatımıza dahil oluyor.
beni yanlış anlamalara sürükleyen yazardır. hökökök müş kendileri.

not : imla yok. terk ettim.
screenshot kelimesini görünce entry sini silen, ancak çok geç kalan yazardır.
(bkz: güle güle nesildaş)
şahsen deli olduğunu düşündüğüm eğlenceli sıcak kanlı sevecen olduğu kesin.
(#13836167) entrysiyle ben etkileyen yazardır.
Açık da sözlüdür kendileri.
net bir yazar gördüğüm kadarıyla.
sözlükteki derttaşım, arkadaşım.
ne çok entry giriyor amk, yavaş lan. *
http://webtv.sabah.com.tr...-iki-kere-ayni-yere-dustu
(#13805562) entrysi ile beni gece gece insanlığımdan utandırmıştır evet sen gibiler bu ülkenin bir gerçeğisiniz ne yazık ki.
(#13900027) he kardeş örgütleniyoruz.
müthiş insandır kendisini ayrı severim.
bütün gün evde oturup arada sadece iddaa kuponu için dışarı çıkan asosyalimsi psikopat. Biz bi de bununla aynı yerlerde oturuyoruz da allahtan dışarı çıkmıyor, faşo aga.
bütün eksilerimin sahibi yazar kişisi, allahın cezası yaratık.
bu saatte bile semtteki kürtlere molotof kokteyli atalım mı diyen faşo yazar. oğlum kime ne atıyon la (bkz: yarak afedersin)
(bkz: #14081859)
nesildaşım ve helal olsun yazarıdır.
(#14138094) arka planda neler olduğunu bilmeyen yazar parçası. anlayacağı dilden konuşursam eğer; "hedele hödele".
keranacı diyorum burdan bu yazara.
(#14187881) entrysine şu şekilde cevap verebileceğim yazardır: "dediğiniz gibi laiklik tam anlamıyla 'uygulanamıyor'. çünkü hiçbir beşeri sistem tam anlamıyla uygulanamaz. çünkü insan daha kendini tanımış değildir ki bir toplumu tanıyıp ona ilişkin bir düzen üretebilsin. islam ise tam olarak uygulanmıyordur, ancak 'uygulanabilir'dir. laiklik ise dediğiniz gibi 'uygulanamamaktadır'."
yazılarını beğenerek takip ettiğim, artı butonuna basmadan duramadığım, kaliteli yazar. özellikle bölücülere çok pis giydirmektedir.
salı günü iş görüşmesine gidecek olan yazar kardeş. Dualarımız seninle amenooo.
çeşitli sözlük platformlarında farketmeden karşılaşıp dertleştiğimiz süper insan.
(bkz: paratoner of miktanis)
entryleri ortadan kaybolmuş yazardır.

edit:1000 küsür entrysini silip yeni bir sayfa açmış.
sekizinci nesil silik. bir şekilde yine üye olur o, üye olduğunda bana ulaş hocu ayrılık gayrılık olmasın. *

mission complete dedeeee
Eskilerden yazar dostum.*