bugün

yeni nickini unuttum arkadaşım, bi ara yaz da hal hatır soruşalım.
Eskilerden yazar dostum.*
sekizinci nesil silik. bir şekilde yine üye olur o, üye olduğunda bana ulaş hocu ayrılık gayrılık olmasın. *

mission complete dedeeee
entryleri ortadan kaybolmuş yazardır.

edit:1000 küsür entrysini silip yeni bir sayfa açmış.
(bkz: paratoner of miktanis)
çeşitli sözlük platformlarında farketmeden karşılaşıp dertleştiğimiz süper insan.
salı günü iş görüşmesine gidecek olan yazar kardeş. Dualarımız seninle amenooo.
yazılarını beğenerek takip ettiğim, artı butonuna basmadan duramadığım, kaliteli yazar. özellikle bölücülere çok pis giydirmektedir.
(#14187881) entrysine şu şekilde cevap verebileceğim yazardır: "dediğiniz gibi laiklik tam anlamıyla 'uygulanamıyor'. çünkü hiçbir beşeri sistem tam anlamıyla uygulanamaz. çünkü insan daha kendini tanımış değildir ki bir toplumu tanıyıp ona ilişkin bir düzen üretebilsin. islam ise tam olarak uygulanmıyordur, ancak 'uygulanabilir'dir. laiklik ise dediğiniz gibi 'uygulanamamaktadır'."
keranacı diyorum burdan bu yazara.
(#14138094) arka planda neler olduğunu bilmeyen yazar parçası. anlayacağı dilden konuşursam eğer; "hedele hödele".
(bkz: #14081859)
nesildaşım ve helal olsun yazarıdır.
bu saatte bile semtteki kürtlere molotof kokteyli atalım mı diyen faşo yazar. oğlum kime ne atıyon la (bkz: yarak afedersin)
bütün eksilerimin sahibi yazar kişisi, allahın cezası yaratık.
bütün gün evde oturup arada sadece iddaa kuponu için dışarı çıkan asosyalimsi psikopat. Biz bi de bununla aynı yerlerde oturuyoruz da allahtan dışarı çıkmıyor, faşo aga.
müthiş insandır kendisini ayrı severim.
(#13900027) he kardeş örgütleniyoruz.
(#13805562) entrysi ile beni gece gece insanlığımdan utandırmıştır evet sen gibiler bu ülkenin bir gerçeğisiniz ne yazık ki.
http://webtv.sabah.com.tr...-iki-kere-ayni-yere-dustu
sözlükteki derttaşım, arkadaşım.
ne çok entry giriyor amk, yavaş lan. *
net bir yazar gördüğüm kadarıyla.
(#13836167) entrysiyle ben etkileyen yazardır.
Açık da sözlüdür kendileri.
şahsen deli olduğunu düşündüğüm eğlenceli sıcak kanlı sevecen olduğu kesin.
screenshot kelimesini görünce entry sini silen, ancak çok geç kalan yazardır.
(bkz: güle güle nesildaş)
beni yanlış anlamalara sürükleyen yazardır. hökökök müş kendileri.

not : imla yok. terk ettim.