bugün

ileri seviye ispanyolca kursuna yazılmaktır.
Sınırsız adana dürüm yerdim yanında da bi kola bi ayran ooo.
27 yaşında herşeye sahibim, aile hariç. durumu olmayanlara uzaktan yardım ederdim daha çok.
Elektrogitar alip kursuna giderdim.
ilk önce 500 TL lik borcumu öder sonra kafamda planladığım tarih soru bankasını hazırlamak ve nihayetinde bir arkadaş veya bir Kaç kişi de olabilir onlarla güzel bir tatil geçirmek.
Not : umut, gönlümün ekmeği umar ha umar umar..
Bir garajdır. Evet bir garajdır. Şöyle tam donanımlı istediğim her alet edevatın bulunduğu buyuk bir garaj. Amerikan filmlerinden görüp canım ister hep. Araba ekipmanlarından elektronik zımbırtılara kadar herşey olsun içinde istiyorum.
He bir diğeri de stüdyodur. Bir müzik stüdyom olsun isterim hep. içinde canım istedikçe bangır bangır gitar çalayım şarkı söyleyeyim.
Ki param olduğunda yapacam kesinlikle.
1000 kişilik bir organizasyon oluşturup,ülkeyi temizlerdim.
kesinlikle ingilizce kursuna gideceğim ve manita yapacağım. Parasız adama kız bile yok bu devirde.
okul , üniversite ,kütüphane ,tiyatro, hastaneler açardım.
bireyin gelişmesi güçlü , inaçlı bireylerin çoğalması insanlığın tek kurtuluş yoludur.
ülkeme dünyanın en büyük kütüphanesini kurardım.
(bkz: hayal ettiğiniz hayatı yaşamakla meşgulüm)
karavanla dünyayı gezerdim, lakin param olmadığı için bisikletle piknik alanlarını geziyorum. hayat.
Fitness Center açmak.
Helikopter kullanmayı öğrenip helikopterimle oraya buraya uçardım.
Kitaplarım için bir kitaplık yaptırırdım dünya kadar kitabım kutularda çürüyecek diye korkuyorum .
Kağıt geri dönüşüm fabrikası açmak...
Maldivlere 1+1 bi ev yapardım, miss.

(bkz: Fikrim fakir amk)
Dunya turu yapardim.her haftami baska bir ulkede gecirirdim.
Yatın içini karıyla doldurur dünya turuna çıkardım ya da yatı boş götürür her ülkeden yata bi karı koyar içerde miss world yapardım.
akpilime para atardım büsürü . ruhum fakir napim .
Ege veya Akdenizde bir otelde her şey dahil bir hafta paşalar gibi tatil yapmak...
Bi merso alip caddede s virajinda yanlardim.
içip içip müzik dinlerdim. şimdi de olduğu gibi*.
Motorumla ülkeyi baştan aşağı gezerdim.
Uçak alırdım ama savaş uçağı.