bugün

'91 yılı yapımı bir tinto brass filmi...

http://www.imdb.com/title/tt0098063/
(bkz: pringles) in baharatlı cesidinin adı.
taksim'de garanti bankası'ndan dönünce melekler kahvesi'nin orda. biraz karanlık iç karartıcı ama ne denir? mistik hava işte. havasını yiyim.
Kuşadası'nda marina karşısındaki güzel lokanta.Genelde meksika yemekleri yapıyor.öneririm.
bir tür biber.
bir zamanlar digiturkte de yayinlanmis, izleyenleri g.t manyagi yapan, tinto brass filmi.
2006 yapımı, Satoshi Kon* üstadın elinden çıkan konu çizim ve müzikleriyle mükemmel anime.
bilinç altı ve gerçekliğe bağlanan rüyalar ile ilgiliyseniz dahası japon klanının takıntılı olduğu tanrılığa oynayan fikirleri biraz daha deşmek için harika bir manyaklık.izleyin izletin ama ana fikri biraz daha irdelemek istiyorsanız tabiki (bkz: serial experiments lain)
MÜkemmel bir filmdir.izlemenizi tavsiye ederim.
acısız bir çeşit kırmızı biber.
christopher nolan ın inception filmini bu japon animesinden esinlenerek yaptığı söylenmektedir.
(bkz: inception)
türkiye'de bol bol yetişen patlıcangiller familyasından bir çeşit biber.
yeşilçam filmlerinden birinde çok zengin biriyle aşk yaşayan çingenenin lakabıydı.
kırmızı biberdir, egede iri iri doğranıp üzerine zeytinyağı gezidirlerek kahvaltıda afiyetle yenen biberin cinsidir.
8. nesil yazar.
sorsan kesin hoşgelmiştir. *
aynı zamanda da sarı paketli, en başarılılarından bir adet pringles çeşididir.
sekizinci nesil silik.
Mükemmel bir sostur. Çok canım çekti be gece gece.
bir buçuk saatlik muhteşem bir anime. Rüyalar ve bilinç altı üzerine kurgulanmış. Akışıyla, müzikleriyle sizi bir şekilde içine çekiyor. Son sahnesinde sizi esir ettiğini hissediyorsunuz. ben hissettim. izlenmeli.
beyin patlatan anime film. inception filminin ilham kaynağı hatta nolan abimizin direkt bu animeden arakladığını iddia edenler de az değil(püü pü yazıklar olsun). konu belli işte rüyalar, bilinç ve insan beyni...

görsel
Anime filmlerde en sevdiklerim hayao miyazaki'nin yapimlari olsa da bu filmi de cok sevdim. Konusu guzel, cokca inception biraz da doctor strange.. gayet beğendim. Muzikler de hoştu.
https://youtu.be/APIKVLw1tT0
almanca biber demektir.