bugün

efendim eylemlere katılan solcu kızın yoldaşlarıyla eyleme katılıp bankalara saldırdıktan sonra, panzerlerin gelip solcu kızı sırılsıklam etmesi ve kızın koşarak kaçması olayıdır.

bir gün istiklal caddesindeyim yürüyorum. aylardan mart idi sanırım. meydana mart kedisi gibi doluşan solcular eylem hazırlığındaydı. siklemedim pek yürüyüşüme devam ettim.

sonra oturup yemek yedim bir mekanda.

sigaramı yakarak mekandan ayrıldıktan sonra panzerlerin gelişini gördüm. az önce bir olaya muhalif olarak -haayieeer diye bağıran bir kızı, panzerler feci şekilde ıslatmıştı. kızı koşarken gördüm.

baştan aşağı ıslandığı için, üstündeki beyaz kazağı sırılsıklam olmuş, içindeki siyah sütyeni belli oluyordu. muhteşem seksi vücuttu bu.

ama ben dinine bağlı bir insandım, harama göz atmak aklımdan bile geçmedi. sadece o muhteşem göğüslere gözüm kaymıştı. artık solcu kızlara ön yargılı yaklaşmamaya yemin ederek, 15.42 kadıköy vapuruna binip eve geldim.

edit: imla
meme uçları gözüken kızdır.

(bkz: yalarım)
tüm medya ve gazete manşetlerini süsleyecek kızdır. her yerde olduğu gibi yine kadınalr olan biteni anlatmak için kullanılır. kadınlar bizim için kutsaldır çünkü ve onlara dokunulmaması gerekir. bu toplumsal dayatma, kızın neler yaptığına bakmaz, önemsemez. bu görüntülerde kadınları kullanmanın psikolojik tarafını oluşturur bu kız aynı zamanda. işte solcuların yaptıkları yasa dışı hareketler de medya kanalıyla topluma yasal ve normal gibi gösterilir. solcu eylemlerinin destekleyicisidir medya ve kadınlar eylemlerin vicdani yönünü kullanmakta baş kahramanlardır.
corvette ile ıslanma versiyonu için:

http://www.car-z.net/uplo...576017_car_wash_girls.jpg
(bkz: sizin hayalleriniz bizim gerceklerimizdir)
(bkz: abazan erkek tarafından yapılan yorumlar)
o solcu kız şunu bilir;

her ne sebeple bunu yazmış olursanız olun,

- a h l a k s ı z s ı n ı z -

en ağırından ahlaksızsınız hem de. en iğrencinden. en pisliğinden...

ve sırf bu yüzden, o kadınlar beyaz kazaklarının altına giydikleri siyah sütyenleri ile panzerden sıkılan suyla ıslanmaya devam edecekler!

o iğrenç fikirleriniz yeryüzünden silinene dek!
solcu kız tarafından parçalanması gereken sözlük yazarları olduğunu bize kanıtlamış ahlaksız başlık.
Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Ama bir lafa bakarım laf mı diye; Bir de söyleyene bakarım adam mı diye. * (bkz: mevlana)
Panzer motoru vasıtasıyla böyle bir fanteziyi dile getiren insan, Google arama motoruyla neler yapıyordur tahmin bile edemiyorum. Muhtemelen search bar'ı yağlayıp internet hızı 8 megabit olsun diye kendi kendini parmaklıyordur.

işin acı yanı şu. Bu fikre sahip olan kişi hayatı boyunca asla birlikte olduğu bir kıza bu fikrini söyleyemeyecek. Ne acayip lan, hep yalnız kalacak. Dostları kendi kafasında, sevmek istediği insan asla ona yüz vermeyecek. Tek istediği daha hızlı bir internet olacak, yapabileceği tek şeyi, başarabileceği tek şeyi yapacak; o hızlı internetle google.com'a girip bu tip resimler indirip onlarla 350 gb'lık harici samsung hard disk'ini doldurmak.

Bari kıyak yapalım. http://www.google.com'a girip resim kısmına tık'lamasına gerek yok. images.google.com'dan daha hızlı bir şekilde resimlere ulaşabilir.

Ya da çok şakacı bir arkadaşımızın süper şakacı bir yaklaşımıyla karşı karşıyayız ki acilen espri tarzını biraz daha gözden geçirmeli, çünkü bu işin sonu gene yalnızlık.

Bu da iyi bir şey değil, çünkü bu tip şeylere kafası çalışan birinin Ahmet Hamdi Tanpınar'ın sunduğu yalnızlık tanımına pek yaklaşabilecek bir sağduyusu da yoktur. Gerçi öküz de bazen yalnız otluyor. Mesele yalnız kalmayı bu kadar arzulamaksa yol çok.
üzerinde 2 haftadır giydiği, fazla giyilmekten paralanmış che tişörtü varsa abaza arkadaşları hayal kırıklığına uğratacak kızdır. che bir kez daha kurtarmıştır kızımızı. kendisiyle fikirsel ayrılıklarım olsa da salt düşmalık kesinikle beslemem. ama oku diye gönderildiği büyük şehirde aşık olduğu zibidinin boş beynini doldurduğu devrim hikayelerinin peşine takılmasını da yadırgarım doğrusu.

şöyle bi diyaloğa bizzat şahi olunmuştur:
- hıı ne eylemiymiş bu gideceğiniz yarın?
- yaa neydi pet... petki... petkimya mıydı neydi! onun satılışını şetces.
- aferim devam et.

taşrada babanın dişinden tırnağından artırıp, kızım okusun diye gönderdiği okulu uzat, git ona buna devrim ayağına ver, yol ol. eee sonra o beraber eylemlerde kolkola verdiğin hanzolar mezun olsun sen sik gibi kal ortada. bunalıma gir. oktay vardı, aşıktı sana. en az yüz kere vermiştin. gitti evlendi. aşık olduğu kızı kandırmak için namaza niyaza başlamış bi ara. yoldaş nihat vardı. nihat çığlıklarıyla odayı inletirdin vaktiyle. bankacı olmuş komprador puşt!
şimdi yanında kimse yok gördüğün gibi. yaşta ilerliyo. arayan soran da yok. aynayla başbaşasın her sabah. baban da öldü
geçenlerde seni cenazesinde istememiş, erkek kardeşinin elinden zor almışlardı. şimdi kimbilir hangi odakların maşası olcaksın. hangi eylemde kullanacaklar seni.

kızmıyorum sana. neden kızayım, neden düşman olayım? kandırıldığın için mi, saflığını kullandıkları için mi?

- ne eylemiydi yarın katılacağın?
- ya komp... komprador uşaklarını okulumuzda istemiyomuşuz, onu protesto etces!
- aferim et!

- bak hayri bu gençlerde ne kadar cevval, ülkelerini nasılda savunuyolağ.

- evet bebeğim.

- akşama nerdeyiz?

- lemanda öküz beğendi yices...

- ahahaaha...
(öküz beğendi artı meşrubat = 11-12 tl hesap) ki buda solcuların lemanda buluşamama sorunsalını meydana getirir. bu da çok ayrı bi başlık konusudur. öptüm.
1 gram zeka belirtisi göstermeyen kişilerin geyiklerine maruz kalmış kızdır. kızcağımız sizin gibi haysiyet yoksunu değil ;

onurludur,

başı diktir,

mücadelecidir.
1 ton zeka belirtisi gösteren arkadaşların fişteklediği, asıl işi okumak olan ama okumaktansa paznerlerin etrafında koşturan kızdır. onun başı diktir, mücadelecidir. sizler lemanda tıkınırken onlar ıslanırlar. haysiyet yoksunu lafı da hakaret oldu ama o benim işim değil. en azından sözlükte...
edit: ben şimdi sıçtım. bilin bakalım sıçtıklarım yer çekimi yardımıyla girdiğim entryden hangi yönde doğru harekete geçti. silecek kullan bidaha bak. hala aynı mı? e o zaman durum vahim sen aynaya bakıyosun.
panzer motoru, pancar motorundan esinlenilmiş olsa gerek. Her zamanki uludağsözlük başlıklarda saçmalama geleneğini geçersek eğer "Solcu" denilen kız gerçekten solculuk yapıyorsa, Yani işçinin, emekçinin hakkını savunuyorsa ve bu yüzden ıslanıyorsa en asil duygunun insanıdır. Bakalım 28 şubatta Tekel çadırlarına polisler nasıl müdahale edecek, o zaman göreceğiz, Bundan önce de birçok grevi vs en sert şekilde bastıran polis bunda da amirlerinden gelen emirlerle gavura vuruyormuş gibi Sınıfdaşlarına vuracaktır malesef.

ha ek: Bugün kendine solcuyum diye sürtenlerin çoğu kürtçüler olduğundan bu gruba birçok kollektif vb topluluklar girmemektedir. Ama yazık onlara da polis vurmasın da onların ne olduğunu nasıl kışkırtıcılık yaptığını, en sakin adamı bile nasıl dinden imandan çıkartabileceklerini çok iyi bilirim.
solcu kızın sol kolu bir tarafınıza girsindir.
yazıktır, ayıptır, günahtır. Solcu kızın ıslanmasıyla gözümde 2 paralık olan panzerdir.
vatan için bişiler yapmaya çalışan, fakat zırhlarla, panzerlerle yıldırılmaya çalışılan kızdır.
(bkz: ıslatanlar utansın)
bankalara dükkanlara sağa sola saldırıyorsa, aynı zamanda terörist kızdır.
dizlerinin üstünde yaşamaktansa, ayaklarının üstünde ölmeyi tercih eden kızdır. onurludur.
dini bütün bir insanın, ıslanan beyaz kazak altında ki siyah sutyene bakıp, çok seksi bir vücut yorumunu yapması ilginçtir, nerede kaldı senin dinin, nerede senin bütünlüğün bre kafir.

hanım dün akşam buralarda gezen sapık herif değil mi şu salağa benzeyen?
evet bey sanırım o
hanım koş tüfeğimi getir
faşist ve gerici abazanların sapkın düşüncelerini göstermiş kızdır.

yani o kızın akrabalarından birisi şu başlığa "anneni ıslatıp koştururum" falan yazsa eminim zoruna gider. neyse hacılar siz mallığınıza doymayın oturun akşama kadar otuzbir çekin, vatan millet kurtarın buralardan.