bugün

okul futbolu yaparken sık sık yapılandır. amaç paçalara basıp düşmemek ve pantolon paçalarının kirlenmesini engellemektir.
yerde çamur, su gibi birikintiler varken geçecek başka bır yontem bulamadıgında yapması makbul bılınen bır seydır. En basıtınden ıstıklal caddesınde bu sekılde gezen bırı varsa ya ılgı cekmeye calısıyodur kı ceker de zaten yada delidir alıp onu bakırkoye goturmenız lazımdır.
görsel
uzun çizme giyen kızların sıkça başvurduğu eylem ki gayet de doğal.
kar yağdıgında bacaklar felc olmaması ıcın uyguladıgım yontemlerden bırı.
kışın anneyi kızdırmak için yapılan eylem.
ayrıca bilen bilir izmir bucada bir yaşam tarzıdır. *
kene korkusunun pikniğe gidenlere yaptırdığı şey.
samimi adamdır. milletin ne düşündüğüne bakmaz sıvar paçaları sokar çorabın içine.
kene olayı çıktıktan sonra moda olmuştur.
piknik yapan bir kişinin eylemi olabilir.

zira türlü türlü böcek var içine kaçmasın diyedir.
slip donla denize giren erkeğin bir alt modelidir.
bisiklet sürerken pantolonun zincire takılmasını önlemek amacı ile yapılan eylem.
Zamanında keneden korunmak için yapılan eylemdi.
insanların size olan davranışlarının giyiminize göre nasıl değişebildiğini bariz bir biçimde anlayabileceğiniz eylem. bir iki kere bunu yapıp gezinmişliğim vardır ortalıkta. halime acıyarak, tiksinerek ve alay ederek bakan insanları görmek eğlendiriciydi benim için.

şort, uzun mavi futbol çorabı, babanın ayakkabıları, t-shirt ve ceket kombinasyonuyla yaptığımda aldığım hazzı alamadım yine de.

apartmanda her gün selamlaştığımız komşumuz, beni öyle görünce tanıyamayıp, gözümün önünde asansöre atlayıp kaçmıştı. yüzüme değil giyimime baktığından olsa gerek.

deneyin, zarar gelmiyor. valla bak.
lisedeyken matematik dersinde tahtaya kalkmadan önce takındığım hal/tavır. paçalarımı çorabımın içine, kolsuz okul(şehremini) kazağımı pantolonuma sokup kravatımı da dışarı çıkarmıştım. hoca bir süre "apo hayırdır" dercesine yüzüme mal mal bakmıştı. örnek öğrenci.