bugün

Kısa şortlu kadına uçan tekme atan piçin yeni ifadesi.

Tekrar yakalayıp ifadeye aldıklarında " pantolon ya da eşofman giyseydi manen daha az tahrik olurdum " diyor.

Yani demek istiyor ki, niyetim uçkur olunca damacanayı bile sikerim affetmem.
Sikik beyinli yaratık.
Sabah sabah... töbe töbe... kaynak;

http://m.mynet.com/abdull...k-olurduk-guncel-2639272/
Özrü kabahatinden beter dedikleri şey tam olarak bu. Adam kendi ağzından diyor ki ben her türlü tahrik olurum kadın olması yeterli.

Evet...şimdi görelim bakalım olayı şort üzerinden ajite ediyorsunuz diyen dalyarakları bir zahmet?
kadın olması yetiyor diyor kısaca.
nefes alsın yeter..
Beyni yanmış kişinin ifadesi.
Türkiye'de yaşamasından utandığım insandır.

Böyle tipler doldu ülke. Bunların akıl hocalarını silkem.
ee kızlar ayağınızı denk alın. düzgün ve kapalı giyinin.
Orospu evladının sikini kökünden kesmeyi niye düşünmüyorlar hala anlamıyorum.
bu vaka vesilesiyle adeta sansürsüz şekilde masaya yatırılmış ve dışa taşmış maço abazan bilinçaltını gözlemleme imkanı buluyoruz. acı olan bunun bir kez basit yaralama vakası denip serbest bırakılma ve basında beyanların çarşaf çarşaf yayınlanarak ciddi ciddi ele alınması gibi noktalarda cereyan ediyor olması.
sanki birisi ifadeni değiştir demiş gibi.ilk ifadeden farklı ve bu şekilde hakimlerin her saman yaptığı gibi ceza indirimi alacak bir durum yaratılmış. bunca zaman hiçbir kadına bulaşmadı da şimdi mi şortlu birini görünce dayanamadı! eminim bu derece tepki olmasa yeniden yakalamazlardı bile. şimdi de çok uğraşacaklarını sanmıyorum. yakında giydiği pantolon dardı, üstünde pardesü olsun vs. diyen tipler de çıkar. malum kadının ne giyeceği ülke erkeğinin en büyük derdi.
Erdemsiz bir kımıl zararlısının vereceği savunmanın çapı budur işte.
Bunun Türkçe meali şudur: pantolon giyse, daha az tahrik olurdum. Uçan tekme değil, daha usturuplu bir darpla hallederdim...
Kızın, o gün şansı yoktur. Ne giyerse giysin, bu kımıl zararlısının tahrik seviyesine göre bedenine bir darp yiyecek. Mecbur!!!
Bu zihniyete sahip müsveddelerin kökü kurusun!!!
Hükmedemedikleri o gerzek organlarıyla beraber yok olsunlar!
Paylaştığım oksijeni helâl etmiyorum!!!
Adam belli yani gavatın teki. Anası bacısı eşi yok mu bu itin. Onlar dışarı çıkmıyor mu. Onlara yazık ya.
Sıçmış hala tüyü dikme derdinde karaktersiz.
özürü kabahatinden büyük.
sapık zihniyet.

keşke onun otobüsünde olsaydımda gözlerini oysaydım şerefsizin.
Pantolon için tokat, dekolte için kafa, short için tekme, mini etek için uçan tekme. Tarifesi mi varmış.

Hala konuşturuyorlar bu orospu çocuğunu.
bu şerefsize hak veren orospu çocukları var birde.
Şizofreni hastaları asla şizofreni olduklarını kabullenmezler.
bu adamın iki cümlesinden biri hastalığımdan dolayı, rahatsızlığımdan dolayı.
adam dediğime de bakmayın hani, ağız alışkanlığı.
günlerdir küfrediyorum kendisine. yetmiyor yetmiyor...
bu piç yüzünden tümevarım yapıp, sisteme, inançlara, en son tümdengelip, kendimi aşağılarken buluyorum.

asalak ifadesi.
Çok merak ediyorum;

acaba bir gün, bir kadın, bir erkeğe otobüste sakalsız olduğu için tekme atsa, dinimizce sakal bırakması lazım, sakallı olsa daha az tahrik olurdum dese,

Biri ben pastafaryanım benim inancıma göre herkes başına makarna süzgeci takmak zorunda. O yüzden takmayanlara tekme attım dese,

Ya da biri otobüste türbanlı bir kadının türbanını çekse,

Ne olur?
Otobüste tahrik olup kalabalıkta tecavüz edemediği için kendini kontrol edemeyip tekme savurmuş, ama tenha bi yerde karşısına çıksa daha beterini yapacak potansiyel tecavüzcünün ifadesidir.
Bu yaratık yarın öbür gün yine sokaklarda dolaşacak, otobüste herkesin içinde bunu yapan insan yalnız yakaladığı bir kadına ne yapar düşünmek bile istemiyorum.
şahsi nefsine yenik düştüğünü kabul etmiyor da suçu karşı tarafa yüklüyor. şort giyer etek giyer kime ne. böyle sapkın insanlarla aynı toplumda nefes almak bile rahatsız edici.
yobazların "şizofren" diyerek kendilerinden olduğunu inkar etmeye çalıştıkları yobaz çomar beyanıdır.

yav he he, aynen öyle!.. aranızdan birisi bir bok yediğinde hep aynı savunmalar...
bu itler sokaklarda ve sayıları inanılmaz fazla.korkmuyorlar çünkü yaptırım denen bi şey yok.
ulan bi kaç gündür karşıma çıkan biri var ve 2 gün önce evimin yakınında tekrar yanıma geldi, sadece tanışalım evini biliyorum zaten dedi.
ölür müsün öldürür müsün,küfür kıyamet sövüyorsun,polis çağırıyorsun ama zaten onlar gelene kadar gitmiş oluyor.
bu ülkede Kadınların yaşayabiliyor olması bile mucize gibi.
Sikini kesip ağzına verecen bunun amk, ifadesini siktiğim.
cezaevinde ona gereğini yaparlar merak etmeyin. ömr ü hayatında yemediği dayağı atalar ona. amk sapığı.
Abisigil çıktı bikbik öttü Adam bildiğin deliymiş zaten.Yahu delide ne diye salarsınız bu tipleri sokağa.muhtemelen ilk mahkemede salarlar.