bugün

stoğumda 150 gram sperm var.

haberi olsun yetkilisi.
Uludağ Sözlük 2015 istatistiklerinde:

"en iyi entryler"de: 241.

"en kötü entryle"de: 344.

"en çok oylama yapan yazar"da: 43. (20558)

"en çok artı oylama yapan yazar"da: 51. (13583)

"en çok eksi oylama yapan yazar"da: 41. (6974)

"2015 içinde en çok artı oylanmış entryler (geçmiş dahil)": 223.

"Uludağ Sözlük galeriye en çok görsel eklemiş yazar"da: 159.

olarak sözlüğün her türlü etinden Sütünden yararlanmış yetkili. çok boş vakti var herhalde, almayın böyle insanları Sözlüğe ya!
#30885169 entrysiyle içimdeki çocuk aşkını resmen göklere uçurmuş yazardır. allah analı babalı büyütsundur, hayaletlerden korusundur.
-bu entry bir şeyleri açıklamak için yazılmıştır-

(#30700408) sen yetkili bir ablaya benziyorsun sana böyle şeyler demek yakısıyor mu?
Açıklamalı entry için;
http://m.uludagsozluk.com/e/30795990/
Ayrıca; bayan sözüne kızılan nokta ,kendi adıma konuşuyorum, cinsiyet yerine, kadın/kız konumundaki bekarete vurgu yapılmaması için kullanılması.
Kadınlar olarak zardan ibaret görülmemiz ve bizim alınmamamız için \"bayan\" denilip yumuşatılmaya çalışılması.
Tam olarak açıklayamadım yalnız olay tam olarak böyle.

Yetkili bir abla.
sen kim panspermiasın demek istenen yazar. yetkili bi abiye benziyor.
(#31115764) güldürmüş yazardır.
(#31215161) Var bir yöntem anlatayım mı?
Allahsiz oldugu soylenen yazar.
yunanca pan* ve sperma* sözcüklerinin bir araya gelmesiyle oluşan panspermia, ya da uzun haliyle panspermia hipotezi; yaşamın uzayın derinliklerinden dünya'ya geldiğini ileri süren bir teoridir. bu konudaki ilk düşünce m.ö. 5. yüzyılda yunan düşünür anaksagoras'a aittir.

bu hipoteze göre nasıl oluştuğu bilinmeyen yaşamın ilk "tohumları" tüm evrene dağılmış şekilde bulunmaktadır ve bu tohumlar uzaydan meteorlar ya da kozmik tozlar vasıtasıyla dünyamıza gelmiş olabilir. teoride dikkat edilmesi gereken önemli husus ise yaşamın evrende halihazırda oluştuğu ve bir şekilde dünyamıza geldiği fikridir. yani panspermia hipotezi, evrendeki ilk yaşamın nasıl oluştuğunu değil, dünyadaki yaşamın nasıl başladığını açıklamaya çalışan bir hipotezdir.

Yine bu teorinin daha kısıtlanmış hali olarak bir de ekzogenez hipotezi vardır. bu hipotez ise evrendeki yaşamın nasıl olduğu bilinmez bir şekilde dünyamıza aktarıldığını öne sürer.

bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler şu yazıyı okuyabilirler:
http://www.acikbilim.com/...ia-hepimiz-uzayliyiz.html

ayrıca hipotezin gerçek olabilme ihtimalini kısmen de olsa arttıran ve yine bu konuyla alakalı olan bir yazıya da şuradan bakabilirsiniz:
http://www.evrimagaci.org/fotograf/75/6780
haklı yazar.

hak verdim.

masumiyet ve samimiyet doğal olan ve biz istemesek bile yaşanacak olan hislerdir her zaman yaşamaksa daha güzel ve ayrıcalıklıdır bu hisleri.
dünya merkezli olması da ihtimal dahilinde olan varsayım. belki de dünyadaki yaşam buradan başka gezegenlere ulaşmış ve oralarda yaşamı geliştirmiş de olabilir.
tanırım iyi çocuktur. fazla bulaşmayın derim yetkili bir ablamızdır. aniden silik yiyebiliriz.
görsel
ne kadar da muhacir bir kız.
Hemşirelerle kalmayıp hemşir günlerini de kutladığım aşkilotam yazar. Oyş.
Hemşireler günü kutlu olasıca yazarıdır.
yine tırlatmış evladım ya..
(bkz: ne yapıyorsunuz panspermia bey)
Bacim sendeki bu ates hic
görsel
doğum günü kutlu olsun yazarı. inşallah kızdır. beybi!
şuan yürüyorum kendisine eğer silik yersem bilin ki şehit oldum.

üzülmeyin. ağlamayın.
artık silinmesi gerektiğini düşünen yazar.
bize ayrılan sürenin sonuna geldik bence.

he bi de "hızlı yükselmek isteyen bayan yazar" denmiş. ben yeni bir yazar değilim ki yükseleyim, dinozorları yaşarken gördüm ben burada.
neyse biraz düşünmek gerek.

edit: he bi de, diğer yetkili ya da moderatörler entry girmeyince "kasıntı, havalı", sizin gibi entry girince "bu Nasıl yetkili/mod???" ulen ne istiyorsunuz anlamadık mi, insanız işte.
Duydum ki çaylak edecekmissin etme.
Entrylerimizi silecekmissin silme!
Bizi mesaj alamayacak hale getiriyorsun yapma!
Sen bizi mahvediyorsun.
Bu kahrediyorsun etme.
2 senedir sözlükteyim, ilk defa bir yetkili gördüm lan.

nikisinde yetkili yazıyor.

acep ne ola ki?

mod yamağı gibi bir şey mi?
Dünyaya yaşamın göktaşları içinde hapsolmuş mikroorganizmalar tarafından geldiği görüşünü savunan tez.
insan merak etmiyor değil. peki o göktaşlarına nereden geldi?
Profilindeki yetkili yazısı oldukça dikkatimi çekiyordu. Taaa ki kız olduğunu öğrenene kadar.
Neredeyse kendisine "senden çok iyi baba olur " diyecektim ki bir de kız çıkmasın mı? Hâlâ etkisini atamadım üstümden.
OFF. Getir kediciğini bacım getir. Severiz bari napalım.