bugün

tipsiz olmasina ragmen kadinlarla çok iyi anlaşan, özgüveni yerinde olan, karşisindaki insanla kolay anlaşan tiptir.

not: kendimden biliyorum.
oğlak olacağına daş olaydın be adam dedirten cinsten erkeklerdir. Ukala bencil ve iş kolik oldukları yetmiyormuş gibi birde sadakati ile övünürler ama yalan efendim külliyen yalan eğer ona olan hislerinizden eminse götünü gere gere yapar bunlar sizde üzüldüğünüz ile kalırsınız. iyisi mi boş verin gitsin. ha boş verirken son hamleyi siz yapın ki yesin bitirsin kendini işin zevki orada.
bize inatçı diyenler lütfen siktirsin gitsin artık. bilim adamlarına göre yay burcu olduk biz. oğlak değiliz artık. valla değiliz. (bkz: burçların değişmesi) gezegenler, zaman aşımı falan değişmiş işte her şey. değiliz dedim. duygusal ve aşk adamıyız . inatçı kişilik ile yakından uzaktan bağımız kalmadı. de -ği- liz. lan değiliz diyorum, yay burcuyuz. gergemeyin adamı. sikecem ama ha, yeterin amk lan. hisli biriyiz biz.
Zor vazgeçer, kolay unutur.
iyi yönleri: sevdiğine sadık, işkolik.

kötü yönleri: inatçı, bencil.
boğa burcu kadar olmasa da iyidirler. boğa burcu tonajda ağır basar..
(bkz: this is a pencil)
Her anlamda ızdırap oluruz.
erkek gibi erkekdir.
(bkz: yara izi/#22092480)
(bkz: perfect)
tatlı mı ne. *
yalnızlığı severler.
Zeki ve sinsidirler.
Doğum günleri kutlu olsun burcudur efendim.
keçi gibi inatçı olurlar bu burcun erkekleri.
bu aralar doğum günleri. kutlu mutlu olsun.
şahsımdır. Neredeyse tüm özelliklerini taşıyan bir üyesi olarak kesinlikle, yalnızlığa bayılırlar. O kadar paylaşımcılar ki yalnızlığını bile paylaşırlar.
evlenilecek insandır, çalışmayı o kadar severler ki sizi aldatacak yalan söyleyecek vakitleri olmaz.
benimdir efendim o. sirin mi sirin bir erkektir.
(bkz: dengesiz)
(bkz: psikopat)
herhangi bir şeyi merak ederse, yüksek lisans tezi yapılabilecek seviyede bilgi edinir.
astrolojiye göre tuhaf ama aslan kadınıyla çok iyi anlaşır.
ilgisizliğiyle süründürür.
Gayet güvenilir ve komik insanlardır mesela ben.