bugün

doğum günü, tanışma yıldönümü, ilk buluşma yıldönümü gibi günleri unutan sorumsuz erkek tipidir.
emperyalizm unsuru olduğunu düşünen bir erkek olabilir.*
- hay amınısikiym yaa!
+ noldu lan kamil?
- pedi takmayı unutmuşum, sikecem alışamadım lan!
Doğum günü, ilk çıkmaya başladığımız gün, ilk el ele tutuştuğumuz gün gibi dangalak günleri unutmuş erkektir. iyi yapıyordur, unutmuş olması güzeldir, umrumda değildir ama bu erkekler hakkındaki fikrimi değiştirmemektir. Erkek değil mi at çöpe. Özel günleri unutmuş unutmamış lükse girer.
özel günleri hatırlayıp hatırlamamasına göre değerlendirilmemesi gereken erkektir.

adam gibi adamsa, duyguları gerçekse; tanıştığınız günü unutsa ne olacak?
hatırlasa neremiz artıyor sanki, sıkmayın bırakın hatırlamasın.

aşalım derim bu şekilciliği, saçmasapan klişeleri...
aşk bu kadar stres unsuru haline getirilmemeli ve bu kadar kolay harcanmamalı.
unutmaktan çok bu gibi durumlara kızlar kadar önem vermeyen erkektir. ama doğumgünü, evlilik yıldönümü gibi "kişiye özel" günleri hatırlamak sevdiğinize duyduğunuz sevginin bir göstergesidir. şimdi "unutursam ben sevmiyor muyum?" demeyin sakın, amaç sevdiğinize veya birbirinize ait özel bir durumu paylaşmak, fırsat yaratmaktır. ben bu fırsatları böyle günler olmadan da yaratıyorum diyen varsa, ne mutlu onun sevdiğine. * burda ki asıl sorun bazı sevdiceklerin durumu abartıp " tanışmanın birinci ayı" tanışmanın ikinci ayı" tanışmanın ilk yıldönümü" elele tutuşmanın ikinci yıldönümü" tadında olaylardan da beklenti içinde olmalarıdır.
gayet normal, son derece sağlıklı bir erkektir.
erkek, özel günleri unutuyorsa her şey yolunda demektir. aksine, hatırladığı takdirde ciddi ciddi endişe edilmesi lazımdır.
orkid almayı unutan adamdır kendileri.
+ kamil nerde benim orkidim
- aa unuttum çıkım alayım
+ uff hep unutuyosun ayda bir geliyo yaaa
(bkz: ozel gunleri unutan kız)
bir daha asla unutmayacak erkektir. size tavsiyem, hatırlamakta zorlanıyorsanız hepsini 1 defaya mahsus unutun, bakın bakalım bir daha unutabiliyor musunuz.
sevgilisinin, karisinin, ablasinin, kiz kardesinin, annesinin ve de kizinin muayyen gunlerini unuttugunda samar oglanina donecek erkektir.
kaprisli, ota b.oka çemkiren bir sevgilisi/eşi varsa allah'tan rahmet dilediğim bahtsız erkektir.

e: erkek
k: kız

e: aşkım bugün günlerden ne?
k: doğum günümü üç gün geçti!!!
hayatı sizin için yaşanılır kılmaya çalışan, bütün isteklerinizi yerine getirmeye çalışan hayat eşinin kadın olduğunu ve ince düşündüğünü unutan, yüzyıllardır süren kadın davranışından hatta belki annesinden ders almamış erkektir. kadın için değerli olan şeyleri göz ardı eden erkek lig fikstürü gibi dolaşırken kadının doğum gününü tanışma yıl dönümünü unutuyorsa bir şey hatırlamasındır zaten.
(bkz: ya unutma yada salonda yat)
bi biskrem veren erkektir.*
(bkz: odun)
bildiğimiz türk erkeğidir.
ajanda kullanmayan erkektir. * * *
çoğunlukta olan erkektir. her özel günü hatırlayanı da buradan alkışlıyoruz.
erkeklerin sasırılmaması gereken huylarından biridir kızlar biz erkeklerin neden hatırlaması gerektiği baskısını yapıp değiştirmeye çelışıyorlar bilinmez.
özel günleri önemseyen kızı çileden çıkaran erkek.
güncel Önemli Başlıklar